Szacuny
12
Napisanych postów
3115
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
21300
"Sławek: Dzięki za pomoc w opanowaniu podstaw. Dzięki temu wraz z kolegami nie mają profesjonalnego sprzętu mogliśmy osiągnąć całkiem niezłe wyniki jak dla początkujących. Mam nadzieję, że powstanie następna część tego wspaniałego programu. Pozdro..."
inko ze niby to Ty jestes sławek tak?
na dodatek widac ze wszystkie te opinie pisal jeden niepotrafiacy poprawnie sklecic zdania d****
frajerstwo w czystej postaci
Zmieniony przez - miśkov w dniu 2005-01-22 15:35:43