SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zestaw na masę - ocena/opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6218
Myslalem nad takim zestawem:
kreatyna mono z vitalmaxa
carbo
gainer treca mass xxl
tauryna
sp 80

I tak bym sobie to bral:
tauryna rano i wieczorem przed spaniem + do kreatyny
gainera w szkole ze 100 gram
bialko wedle brakow w diecie
carbo po treningu i do kazdej dawki kreatyny

Prosze o jakies sugestie co do tego cyklu ma trwac ze 6 tygodni dopiero w lutym bym go zaczal ale teraz juz zaczne sobie cos kupowac.
Bedzie to moj pierwszy cykl kreatyny staz na silowni wtedy bedzie ok 20 miesiecy dane w profilu w miare aktualne :) a po cyklu co na zniwelowanie spadkow moze glutamina ?
za odp z gory dzieki

Buzer

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
hmm

ja od stycznia wchodze na sally zobaczymy jak będzie tak jak u ciebie przejde na clena .. choć przecież działają tak samo na te same receptory tylko sally mniej je "wysyca"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66285
bardzo fajny zestaw, nic dodac nic ując, po syklu zrob regeneracje, zachowaj diete a spadki beda minimalne...

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 1417 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11134
generalnie zestaw dobry tautune biez w treningowe przed i po treningu po treningu do kreatyny i tauryny carbo 50g białko to w zależności od diety jak i gajner równiez

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6218
Dzieki dawki bialka i gainera to juz sam sobie poradze :) po SOGu dla was
Jeszcze tylko takie pytanie o kreatyne i tauryne:
W treningowe przed treningiem 5gr + 2 tabsy tauryny i po to samo
w nietreningowe rano naczczo 5gr kredy + 2 tabsy
a oprocz tego gdy nie biore kreatyny rano po wstaniu naczczo 2 tabsy i przed spanie 2 tabsy + pol godziny przed spanie 30 gr bialka (mozliwe ze dokupie pro cas na noc )

Buzer

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66285
nie rozumiem tego ostatniego pytania o kreatyne i tauryne...

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6218
czy dobrze jest polaczyc tak kreatyne z tauryna czyli :
dzien treningowy
rano wstaje 2 tabsy tauryny
przed treningiem i po 5 gr kreatyny + 2 tabsy tauryny
przed spaniem 2 tabsy tauryny + pol godziny przed spaniem 30 gr bialka (moze pro cas z olimpu)

dzien nietreningowy:
na czczo 5 gr kratyny + 2 tabsy tauryny
przed spaniem 2 tabsy tauryny + bialko

Tylko nie wiem czy sie oplaca na noc brac bialko i tauryny bo i tak bialko zatrzyma katabolizm

Buzer

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6218
to dobrze bedzie jak bede bral tak ta tauryne + kreatyne w takich dawkach ??

Buzer

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6218
Witam ponownie
Już po zakupach mam wszystko na co mnie stać:D
SP 80 1500 G
CARBO 4000 G
KREATYNA 300 G
TAURYNA 300 TABLET
ma ktoś jakas propozycje jak to brac tzn białko bede tam po swojemu brac tylko kiedy kreatyna i ile do niej tauryny i carbo?

Buzer

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31924
dobry zestaw
w dni treningowe kreatyna:- 5 g rano(na czczo pol godz.pozniej nic nie jesc)+2 tab tauryny
-5g po treningu+2 tab tauryny
w nietreningowe : 5g rano+2 tab tauryny
tego carbo troche masz wiec jak chcesz to mozesz do kazdej porcji kreatyny dac 40 g
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31924
uu tauryny tez troche masz!!! wiec dodaj w dni treningowe 2 tab przed treningiem(razem bedzie 6 tab. na dzien tren)
a w nietreningowy mozesz jeszcze dodac gdzies miedzy posilkami(4 tab na dzien)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6218
podobnie chcialem brac :) dzieki sog
a tauryne jeszcze dodatko przed snem sobie wezne 2 tablety

Buzer

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać??????

Następny temat

Zestawik

electro
Polecane artykuły