Myslalem nad takim zestawem:
kreatyna mono z vitalmaxa
carbo
gainer treca mass xxl
tauryna
sp 80
I tak bym sobie to bral:
tauryna rano i wieczorem przed spaniem + do kreatyny
gainera w szkole ze 100 gram
bialko wedle brakow w diecie
carbo po treningu i do kazdej dawki kreatyny
Prosze o jakies sugestie co do tego cyklu ma trwac ze 6 tygodni dopiero w lutym bym go zaczal ale teraz juz zaczne sobie cos kupowac.
Bedzie to moj pierwszy cykl kreatyny staz na silowni wtedy bedzie ok 20 miesiecy dane w profilu w miare aktualne :) a po cyklu co na zniwelowanie spadkow moze glutamina ?
za odp z gory dzieki
kreatyna mono z vitalmaxa
carbo
gainer treca mass xxl
tauryna
sp 80
I tak bym sobie to bral:
tauryna rano i wieczorem przed spaniem + do kreatyny
gainera w szkole ze 100 gram
bialko wedle brakow w diecie
carbo po treningu i do kazdej dawki kreatyny
Prosze o jakies sugestie co do tego cyklu ma trwac ze 6 tygodni dopiero w lutym bym go zaczal ale teraz juz zaczne sobie cos kupowac.
Bedzie to moj pierwszy cykl kreatyny staz na silowni wtedy bedzie ok 20 miesiecy dane w profilu w miare aktualne :) a po cyklu co na zniwelowanie spadkow moze glutamina ?
za odp z gory dzieki
Buzer
Krzysztof Piekarz