rok chodze na siłke, 2 razy a nawet 3 razy tygodniowo cwicze bica dobrze mi idzie robie 12 seri doszłem do dużych obciążeń... ale wcale mi nierośnie w seriach robie po 12,10 powt. bic wygląda marnie 37cm moze sie przetrenowuje? trening jest b.ciężki niemoge sie zbytnio napompować robie 3 min ptrzerwy nawet 4...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
jak robisz 2-3 razy bica tygodniowo to sie nie dziw
zamiast rosnac bedzie ci sie jeszcze zmniejszal
zamiast rosnac bedzie ci sie jeszcze zmniejszal
www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.
...
staż rok trening
WT:
1.hantle naprzemian młotkowy 6 seri 10 powt
2.hantel w podporze o udo 6 s. 10 powt
CZW:
1.sztanga 6 s 12/10/10/8/8/6
2.hantle naprzemian młotkowy 6 seri 10 powt
SB:
1.hantel w podporze o udo 6 s. 10 powt
2.sztanga 6 s 12/10/10/8/8/6
to plan na bica jaki robiłem ( pewnie****owy)
ostatnio w****iłem sie że od kilku mc nic nierośnie i przerwe mam teraz 2 tygodnie, chce zmienić ten plan żeby coś sie ruszyło wkońcu, a dieta.. hmmm niemam specjalnej diety idealnie wyliczonej... ale staram sie jeść takie produkty aby były bogate w białko, węglowodany, witaminy, minerały itp wzrost 170cm, waże 69kg jak zaczynałem 58kg
WT:
1.hantle naprzemian młotkowy 6 seri 10 powt
2.hantel w podporze o udo 6 s. 10 powt
CZW:
1.sztanga 6 s 12/10/10/8/8/6
2.hantle naprzemian młotkowy 6 seri 10 powt
SB:
1.hantel w podporze o udo 6 s. 10 powt
2.sztanga 6 s 12/10/10/8/8/6
to plan na bica jaki robiłem ( pewnie****owy)
ostatnio w****iłem sie że od kilku mc nic nierośnie i przerwe mam teraz 2 tygodnie, chce zmienić ten plan żeby coś sie ruszyło wkońcu, a dieta.. hmmm niemam specjalnej diety idealnie wyliczonej... ale staram sie jeść takie produkty aby były bogate w białko, węglowodany, witaminy, minerały itp wzrost 170cm, waże 69kg jak zaczynałem 58kg
...
fiacik... nieczuje przetrenowania na tym mieśniu i sporo nim targam, napewno siła mi niespada tylko rośńie ale bic nie :-/ robiąc mnij seri nieczuje zbytnio że sie "zmachałem"
...
zdecydowanie za dużo!!!
cwiczys bica 3razy w tygodniu i chcesz zeby rósł??
podstawa to regeneracja a ja tu jej nie widze
cwicz bica raz w tyg 3 cwiczenia po 4 serie i to w zupełnosci wystarczy
pozdrawiam
bartezz
cwiczys bica 3razy w tygodniu i chcesz zeby rósł??
podstawa to regeneracja a ja tu jej nie widze
cwicz bica raz w tyg 3 cwiczenia po 4 serie i to w zupełnosci wystarczy
pozdrawiam
bartezz
...
dzięki bardzo... właśnie wydrukowałem sobie cały plan
co ja bym zrobił bez was ??
POZDRAWIAM!! DZIĘKI
co ja bym zrobił bez was ??
POZDRAWIAM!! DZIĘKI
...
przeczytałem podwiedzone posty w treningu i widziałem jak kiolka osób pisało że 12 seri na bica to samobójstwo
kogo sie słuchać? to ja już niewiem...
Pawel na twój staż ćwicz klata,plecy,nogi(góra) - 12 serii
biceps,triceps,łydki,barki - 8 serii
biceps,triceps,łydki,barki - 8 serii
...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz