Szacuny
6
Napisanych postów
855
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
10467
Właśnie przeciołem zakladzik o 24 browary z kolesiem co sadzi ze zrobi 5cm do kwietnia 2005r na sucho!!!. Obecnie ma na rzezbie 36cm i nigdy nie smigał na silke!!! Teraz prosze o wasze opinie
Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków