znalazłem dziś w necie ciekawy kalkulator obliczający stosunek wagi do wzrostu i określający czy nasza waga jest w normie, niedowage, stopień nadwagi oto link:
http://www.twojafigura.pl/waga.php
Mi wyszło 22.3 kg/m3
http://www.twojafigura.pl/waga.php
Mi wyszło 22.3 kg/m3

--pomogłem??-daj soga
--
Krzysztof Piekarz

i co z tego , że mam kratke na brzuchu , ale jestem przeciez otyły 3 stopnia
, póki co możecie sie porównać do zwykłych przeciętnych ludzików