SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

palic czy nie palic ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
witam,pytanie palicie szlugi czy nie ?? zalujecie ? rzucilem szlugi na 85 dni dzis juz nie daje rady musze zapalic boje sie ze nie wrtrzymam...czy ma to jakis wplyw w postepach na silowni ?

Zmieniony przez - Mam_Dziare w dniu 2011-03-05 16:20:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
Ja nie pale. napewno jakiś wpływ ma na wydolność płuc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
nie pal chlopie !!! miej silna wole nie mysl nawet o tym syfie !!! widziales zeby jakis kulturysta palil fajki ? fajki maja duzy wplyw na silke !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
znowu wrocilem do palenia ****aa ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5839
napewno pala kulturysci tylko to nie jest pokazywane ..a co do papierosow to oczywiscie ze lepiej nie palic po 1 szkoda zdrowia a po 2 kasy.. ale od czasu do czasu mozna sobie zapalic takie moje zdanie :)pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
nic bede palil zdechne szybciej,pozdrawiam ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5839
jak uważasz w sumie masz racje ,jak masz taka silna wole to gratuluje pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 177 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4506
Jak się będziesz tak tutaj nad sobą użalał to nie rzucisz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
Twoja decyzja, ale jeżeli o to Ci chodzi to dobry sportowiec nie pali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398
bez cisnien jak chcesz to nie bedziesz palił taka mała śmierdzaca pałeczka tobą rządzi? ja rzuciłem nie pale rok i jest git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasza Siłka ;))

Następny temat

Masa czy jeszcze redukować?

WHEY premium