SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

palic czy nie palic ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
frajer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
seba frajer to moze ty jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja osobiscie nie pale, i nie palilem nigdy, mam 20lat. Nigdy mnie do tego nie ciagnelo, moj ojciec za to jest nalogowym palaczem, rzucal palenie ale po kilku miesiacach znowu zaczynal palic. Ostatnio kupil sobie tego elektrycznego papierosa, dwa papierosy za prawie 200zl no i juzod dwoch miesiecy pali tylko jego, moja mama to samo. Uczucie to samo jak po paleniu prawiwego papierosa tyle ze nie trujesz sie palac ich.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Ja rzuciłem tydzień temu bo przez te głupie fajki nie miałem apetytu, a co za tym idzie prawie nic nie rosłem, teraz szamam więcej i czuje się o wiele lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
na fajki to przede wszystkim hajsu szkoda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Trzeba miec silna slaba wole
Mnie nigdy do tego nie ciagnelo, sprobowalem faje pierwszy raz dosc niedawno i tylko potwierdzilem moje zdanie (chociaz mysli byly nietrzezwe), ze papierosy to syf.
Rzuc to i nie pal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pal na sucho bez podpalania albo jak bill clinton jarał trawe ale sie nie zaciągał heha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ja jarałem sporo ,ale krótki okres czasu i potem z dnia na dzień rzuciłem . do siłowni trzeba mieś silną wolę :) a nie piję już od gdzieś roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2552
Ja też niedawno rzuciłem bedzie juz ze 2 miesiące:)A rzuciłem bo wlasnie kasy mi bylo szkoda bo jak by nie patrzec to na miesiac 300 zeta mi wychodziło a to juz jakie takie pieniądze są:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
U mnie na szczęście jest tak, że jak zapale jakiegoś normalnego szluga, viceoroye czy jakieś inne to mnie zmula i kręci mi się w bani, a jak zapale linka to nic nie czuje . Nie palę i czuje się z tym dobrze, czasami chce mi się jak jestem zdenerwowany ale na szczęście się powstrzymuje od tego ;). Fajki to syf, wystarczy że patrzę na rodziców ile na to wydają kasy albo na kumpli jak sami nie mają hajsu i na przerwach w szkole żulą od każdego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasza Siłka ;))

Następny temat

Masa czy jeszcze redukować?

WHEY premium