SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brać czy nie brać??????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1591
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
@Kamil_ck
Co nie zmienia faktu, że kilogram gryfu jest droższy od kilograma obciążenia...

@mark735
Nigdy nie miałem do czynienia z gryfem marbo... Zaciski motylkowe, są jak najbardziej ok! Szybko się je zakłada i dobrze trzymają. Ale jakby sprzedawał na aukcjach sprzęt np gryfy to nie wystawiałbym takich zdjęć jak marbo... Na fotce to tragicznie wygląda... A jeszcze powiedz jak ten gryf marbo się sprawuje?? Ile wytrzymuje, gnie sie? Szukam właśnie gryfu gładkiego, nie gwintowanego ale wygląd marbo mnie przeraża... Piszę po ciemku, możliwe literówki

Zmieniony przez - matt_krk w dniu 2008-12-17 01:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 277
Jak masz tyle kasy to jasne, nad czym sie tu zastanawiac. Ja np nie mógłbym sobie pozowlic na taki zakup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 823
jak masz dobrą ławeczkę to śmiało, jeśli nie to ja bym najpierw w ławkę zainwestował, a obciążenia z czasem dokupywał (lub samemu zrobił)

Kocham snookera
Ty również? Zajrzyj http://www.lubelskisnooker.friko.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
gryf troche kiepski...
jak masz tyle kasy do wydania na obciazenie to lepiej wyticzyc, mialbys wtedy duuuuzo wiecej obciazenia...
wytoczenie kosztuje chyba 3pln na kg

Zmieniony przez - mitrandir w dniu 2008-12-15 23:55:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1591
lawke mam nowitka keltona bardzo porzadna ale chodzi mi oto czy jak na nowe zestawy jest to dobra cena i takie tam? interesuje mnie tylko obciazenie firmowe tzn. nie robione na wlasna reke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
proste potrzebujesz , masz kase to kupujesz :]
Kupuj bedziesz zadowolony :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
mark735
mnie nie przekonują te gryfy z marbo... Patrz jak one wyglądają... :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
i zaciski motylkowe -.- załóż obciążenie, przechyl na bok i czekaj, aż zleci

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ten pierwszy link jak najbardziej gdybym mial tyle hajsu to bym kupil.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9053
Ja bym nie bral na twoim miejscu, obciazenia w tym zestawie jest tylko 72,5kg , 90kg to waga zestawu, a wiec ok.20kg to ok.80zl pisze o tym bo niektorzy nie widza takich rzeczy i sie nabieraja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drazek MARBO-SPORT

Następny temat

Obciążenie Spokey i Thorn

WHEY premium