SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

6 razy w tygodniu??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13420
Witam wszystkich chcialbym prosic wyrazenie wlasnej opini na temat treningu 6 razy w tyg?
Zarazem prosze o podanie jakie partie miesni mozna trenowac w kolejne dni tyg :>
Trenuje systematycznie juz ok 4 miesiecy rok po 4 razy w tyg. i mysle nad zwiekszeniem ilosci dni treingowych do 6 (paradoksalnie bardziej mi pasuje niz 6 razy )
trening moj wygladal tak
pon: barki, plecy, biceps, lydki
wt: klatka, triceps, uda, brzuch
czw: barki, plecy, biceps, lydki <-- lzej
pt: klatka, triceps, uda, brzuch <-- lzej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7539
kiedys trenowalem 6 dni w tygodniu, bylo to pare lat temu
w kazdy dzien inna partie
nawet fajnie "szlo"
ale wtedy bylem maly i glupi

co do twojego treningu:
bez komentazy
masakra totalna

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18182
jezeli chcesz miec wiecej miesni to 6 razy za duzo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16092
przy twoim stażu 3 razy w tygodniu wystarczy. grupa trenowana raz w tygodniu. Zajrzyj do cykliczności

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13420
ok dzieki wielkie :D a co do treningu to ulozyli mi go "spece" z innego forum
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
To chyba było to forum róźańcowe.

wuder

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
1. Zapraszm do Cykliczności Grupa I lub II

2. Dobrze, że SPECE dałeś w cudzysłów

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13420
Juz zaczalem przegladac i biore sie sie za grupe II jako to ze uwazam ze mam dosc dobra forme
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy..ziomy!!!!

Następny temat

Brzuch (zdjecia)

electro
Polecane artykuły