SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

po trenigu - co najlepiej brac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949
witam.mam do was nastepujace pytanie.co najlepiej brac po treningu z dostepnych suplementow a co przed?co wy bierzecie np. po treningach oprocz oczywiscie odpowiedniej diety,ale chodzi mi o same suplementy. z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
po treningu węgle - carbo,gainer
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20230
po treningu carbo, a na 1,5 - 1 h normalny posiłek
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
a co najlepiej uzupełnia glikogen mięsniowy? ww proste czyli glukoza np lub mieszanka ww - carbo.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949
a nie np. aminokwasy albo kreatyne z dextroza albo glutaminke? hmm.. noi co wy na to? jednak wegle tak?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
a dextroza to co jest? ww prosty.

Kreatyne lepiej przed treningiem.

Przed mozesz wypić białko jakąs godzine - dwie i amiokwasy bendą tam gdzie są potrzebne po treningu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36022
A czemu po treningu carbo a nie bialko?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
pewnie ze moze białko tylko wychodze z załozenia ze najpierw uzupełnienie glikogenu , a katabolizm mozna zminimalizować m.in pijąc białko jakis czas przed treningiem , ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie zebys wypił je jakis czas po carbo czy tam glukozie. Ja wole zamiast białka po zjesc posiłek poprostu

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-11-23 18:19:15
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20037
Jak po treningu wypijesz samo bialko to i tak nie bedzie ono uzyte do odbudowy miesni tylko bedzie przerobione na wegle zeby uzupelnic energie... i tyle po bialku.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
jeżeli już piszemy co by było najlepsze to zaraz po treningu glutamina i węglowodany/carbo najlepiej, ale węgle proste też w tym okresie spełniaja bardzo dobrze swoją rolę/, potem dopiero białko, no i nie należy zapominać o najważniejszej rzeczy o posiłku, który musi być spożyty najpóżniej do dwóch godzin po treningu, niezależnie czy wspomaga się odżywkami czy nie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

reactor pro 3 + kretka mono a sila

Następny temat

Odzywki do 80zl - co polecacie (masa) ?

electro
Polecane artykuły