SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

!!! PILNE !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3906
siemanko mam pytanie mianowicie mam dostęp do bardzo dobrej siłowni ale niestety tylko w wtorki i piątki a mój plan treningowy jest na poniedziałek środe i piątek a bardzo mi zalezy zeby cwiczyc na siłowni klatke biceps i plecy noi moje zapytanie jak to ułozyc zeby było dobze czy jest jakiś chętny który by mi rozpisał co w jaki dzień aha dodam ze w domu mam sztange, hantelki i w sumie kolo 90 kg cięzaru z góry dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3906
a to mój plan którym ćwicze teraz
pon.klatka+triceps
wto.wolne
śro.plecy+biceps
czw.wolne
pią.nogi+barki
bardzo mi zalezy zeby klatke biceps i plecy robic na dobrym sprzęcie a reszte moge robic u siebie w domu :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3388
Proponowałbym przesunąć treningi z poniedziałek sroda piątek na piątek niedziela wtorek a plan juz sobie dopasuj tak aby Ci to odpowiadało proponuje triceps i brzuch robic w domu no i moze barki ale to juz pozostaje w Twojej kwesti . Pozdrawiam

.: Żyć szybko umierać młodo :.
.: www.girl.pl :.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3906
tak samo wcześniej pomyślałem ale czy to bedzie dobre a co z resztą ludzi co otym śadzicie macie jakeis inne pomysły spece ??
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
a to co w tym trudnego ?

wtorek - klata triceps
s-
czw-
pt. - plecy biceps
s-
niedziela nogi barki
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
Faki a co z przednimi aktonami do wtorku sie nie zregeneruja ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3906
mam mały problem jesli chodzi o barki a dokładniej o prawy barek tylni akton jest za duzy i barek wygląda niewymiarowo co zrobic zeby w miare szybko to wyrównac podejzewam ze to od cwiczenia pleców PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) jak ćwiczyłem to bardzo dobze czułem jak tył sie pąpował tego cwiczenia nierobie tylko powiedzcie mi jak nadrobic straty moze cwiczyc tyl ale lekkimi ciezarami a duzy naciska klasc na przod ? mile widziany planik z powtorzeniami z góry dzieki odwdziecze sie SOG-ami :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3906
czekam z niecierpliwością
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3388
W tej kwestji chyba Ci nie pomogę ale radze cwiczyc obie strony z taką samą intesywnoscia po pewnym czasie raczej napewno sie wyrównają a co do treningu radze rozpocząć "trening cykliczny" tylko wybierz swoją grupę a co do poszczególnych cwiczen to zajrzyj do atlasu cwiczen. Pozdrawiam

.: Żyć szybko umierać młodo :.
.: www.girl.pl :.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase - DO OCENY !!!

Następny temat

trening ACT - prosze o ocene

electro
Polecane artykuły