SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch pilne

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2975
Witam!!!
od 3 miesiecy ćwicze 3 razy w tyg. po dluższej przerwie nabrałem troche masy miesniowej ale mam wypchany brzuch i troche obrosniety tłuszczem przyd i boki ...i teraz pytanie zblizaja sie wakacji i wiadomo ze jak bede dalej stosował diete masową to brzuch raczej mi nie spadnie ....ale czy urosnie ???? czy bedzi esie trzyaml tak jak jest aktualnie co trening robie 240 brzuszków przed i po treningu ......czy według was nie lepiej ograniczyc spozywanie weglowodanów i zaczac trewning na rzeźbe zeby przez wakacje fajnie wygladac a dopiero po zaczac ostro masówke...jak wy byście to zrobili ...zaznaczam ze zalezy mi na tym brzuchu eby spadl szybko


z wyrazami szacunku Tomek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1023
mozna tez tak
Jedno cwiczenie na-- dol---np. na poreczach lub wiszac na drazku -1 unoszenie kolan do klatki bez prostowania nog ,2 unoszenie prostych nog do konta 45stopni 3 siedzac na krawedzi lawki prostowanie i uginanie nog w powietrzu

Drugie cwiczenie na gore np. 1- uginie tulowia na lawce skosnej ,2 rzymskie krzeslo 3 krotkie brzuszki nogi ugiete w kolanach do konta prostego i oparte o lawke

Trzecie 1 na dol i gore np tzw scyzoryk/kladziesz sie na plecach unosisz nogi 10cm. nad ziemie, rece na glowe i unosisz lopatki by niedotykaly ziemi a nastepnie przyciagasz kolana do klatki i unosisz tulow do kolan
2-klasyczne krotkie brzuszki z ugietymi nogami 3wiszac na drazku z wyprostowanych nog unoszenie kolan do klatki

czwarte tzw skosne brzucha np 1-drazek za kark i skrety na boki prawo/lewo
2 wiszac na drozku z podciagnietymi kolanami skrecasz cialo prawo /lewo
3 trzymajac ciezarki opuszczanie ich na przemian prawo/lewo pochylajac sie tylko na boki raz w prawo raz w lewo
wybierasz sobie po jednym cwiczeniu z tych czterech i progresywnie i zaczynasz od 10powt i 3-5 serii mozesz dojsc do 100!powt w jednej serii lecz zwykle 40 powt. 4serie daje niezly efekt

uwaga brzuch trenujemy nie czesciej niz co drugi dzien /to tez miesien wiec musi miec czas na regeneracje !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
Odpowiadam na ostatnie pytanie: ja bym się wyrzeźbił, a po lecie zaczął masówkę. Uważam, że na plaży lepiej mieć kapkę mniej mięcha i świetną rzeźbę, niż być wielkim bykiem z jeszcze większym bębnem. Ale to kwestia gustu, więc sam musisz podjąć decyzję. Na masie możesz ewentualnie spowolnić - a przy dużej dozie szczęścia nawet zatrzymać - otłuszczanie, ale na pewno nie spalisz tego, co już masz.
Tylko jeżeli zdecydujesz się na spalenie sadła, to zacznij od przyzwoitej diety redukcyjnej i aerobów, a nie od setek brzuszków na siłowni.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Huberta i Ekspertów ;-)

Następny temat

W jaki sposób mam dalej ćwiczyć?

Wiecej