Trenuje od 2 miesiecy na mase.Co proponujecie dla mnie?Myslalem o jakims gainerze. Ogolnie to jestem chudy i przyda sie pare kilo przytyc, co na to poradzic?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Masz diete ? jak nie masz to do dzialu odzywianie i popros o pomoc
jesli masz to mozesz ja uzlupelnic gainerem/bialkiem/bulkiem zalezy czego ci potrzeba.
Sam gainer bez diety duzo ci nie da
szkoda pieniedzy.
jesli masz to mozesz ja uzlupelnic gainerem/bialkiem/bulkiem zalezy czego ci potrzeba.
Sam gainer bez diety duzo ci nie da
szkoda pieniedzy.Siłownia PROGRES - Bytom.
www.pajacyk.pl
...
No siema troszke krotki starz ale gainerka sobie mozesz strzelic mnie walneło jak zaczynałem kiedys po MLO 4100 gainerku on jest z kreatyna i hmb fajna sprawa
POZDRO
POZDRO!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz