Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
chialem zaczac ten trening "Aerobiczna "szóstka" Weidera" tylko zastanawiam sie jaka rozgrzewke robic przed tym treningiem . Moglibyscie napisac mi co nie co ? z gory dzienki . a