Yo
Mam 2 sprawy :
1) Czy jesli wysiska sie maxa, bo chce go zmierzyc i np nie wyjdzie mi jedna proba, to podchodzic do nastepnej ? Raz juz tak zrobilem i za 2 razem 100 poszla, a teraz chce zbadac na czym stoje i nie wiem jak to jest ze zmeczeniem, czy mozna probowac cisnac maxa po kilka razy, czy np jesli zmecze sie i wycisne 100, czy jest sens probowac 105 ?
2) O ile wzrasta mozliwy do wycisniecia ciezar na skosie w dol ? Czy mozliwe jest aby roznica wynosila az 10 kg w porownaniu do lawki plaskiej ?
Pozdrawiam,

Mam 2 sprawy :
1) Czy jesli wysiska sie maxa, bo chce go zmierzyc i np nie wyjdzie mi jedna proba, to podchodzic do nastepnej ? Raz juz tak zrobilem i za 2 razem 100 poszla, a teraz chce zbadac na czym stoje i nie wiem jak to jest ze zmeczeniem, czy mozna probowac cisnac maxa po kilka razy, czy np jesli zmecze sie i wycisne 100, czy jest sens probowac 105 ?
2) O ile wzrasta mozliwy do wycisniecia ciezar na skosie w dol ? Czy mozliwe jest aby roznica wynosila az 10 kg w porownaniu do lawki plaskiej ?
Pozdrawiam,

Fazik reaktywacja
Krzysztof Piekarz