Potrzebuję zrobić w 2 minuty chociaż 70 a robię 40 co robić żeby poprawić wynik?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Rozumiem że to na jakiś egzamin potrzebujesz? Ja bym po prostu robił te brzuszki i wzmacniał brzuch ogólnie również innymi ćwiczeniami. Rób te brzuszki w seriach po 70-80 i staraj się z treningu na trening trochę skracać czas ich wykonania.
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
...
Może masz sporo ciężaru ciała w klatce piersiowej i ramionach? 40 brzuszków w ciągu 2 minut, to jakoś rzeczywiście niewiele. Zakładam, że nogi zablokowane.
...
Odpowiedzialnych będzie za to dość sporo czynników. Przede wszystkim, tak jak sugerował kolega w swojej wypowiedzi powyżej, należy po prostu wykonywać te brzuszki w dłuższych seriach, przyzwyczajając organizm do tego typu wysiłku na egzaminie.
Poza tym, istotna jest ogólna sprawność jaką masz, czy też masa ciała i poziom tkanki tłuszczowej. Osobie otyłej o słabej kondycji będzie w takiej sytuacji dużo trudniej, więc te aspekty zmiany sylwetki również należy wziąć pod uwagę. Napisałeś niestety zbyt mało informacji na swój temat.
Poza tym, istotna jest ogólna sprawność jaką masz, czy też masa ciała i poziom tkanki tłuszczowej. Osobie otyłej o słabej kondycji będzie w takiej sytuacji dużo trudniej, więc te aspekty zmiany sylwetki również należy wziąć pod uwagę. Napisałeś niestety zbyt mało informacji na swój temat.
Moderator działu Odżywianie
...
Po postu musisz regularnie je robić to jest kwestia poprawy wytrzymałości mięśni i tylko regularny trening pozwoli Ci poprawić wynik.
...
Ile czasu masz do testu? Coś trenujesz, siłownia czy coś innego?
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
...
tak jak z pompkami, drążkiem, na zaliczenie polecam metodę,
robisz teraz 40 brzuszek, więc rób dziennie po 20 brzuszków ( połowa maksa) co 4 godziny, w niedziele odpocznij, od każdego nowego tygodnia zacznij dodawać do każdej serii powiedzmy +3 więcej też (~5 serii w ciągu dnia), po 4-6 tygodniach zrób maksa, i znów podziel na pół i zacznij od nowa
ps. i tak na marszobiegu jest najwięcej punktów do zdobycia a ciężko będzie przebiec ze zmęczonym "brzuchem"
Zmieniony przez - maksikal w dniu 2025-12-15 07:44:26
Zmieniony przez - maksikal w dniu 2025-12-15 07:47:31
robisz teraz 40 brzuszek, więc rób dziennie po 20 brzuszków ( połowa maksa) co 4 godziny, w niedziele odpocznij, od każdego nowego tygodnia zacznij dodawać do każdej serii powiedzmy +3 więcej też (~5 serii w ciągu dnia), po 4-6 tygodniach zrób maksa, i znów podziel na pół i zacznij od nowa
ps. i tak na marszobiegu jest najwięcej punktów do zdobycia a ciężko będzie przebiec ze zmęczonym "brzuchem"
Zmieniony przez - maksikal w dniu 2025-12-15 07:44:26
Zmieniony przez - maksikal w dniu 2025-12-15 07:47:31
...
Wszystko zależy w jakiej jest formie jak machnie danego dnia za dużo to będzie miał mikrouszkodzenia przez 2 dni i nici z progresu w tym czasie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz