Plan treningowy od znajomego
Aktualnie robię masę i ważę 75 kg
Mój staż to pół roku 2 miesiące przerwy i aktualnie 2 miesiące po powrocie.
Plan to wersja początkowa i dostanie lekkie zmiany. Ciężary są jeszcze źle ustawione ale ilość ćwiczeń i serii się zgadza.
Czy ma on jakiś sens?
Przesyłam ss z aplikacji w załączniku
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Aktualnie robię masę i ważę 75 kg
Mój staż to pół roku 2 miesiące przerwy i aktualnie 2 miesiące po powrocie.
Plan to wersja początkowa i dostanie lekkie zmiany. Ciężary są jeszcze źle ustawione ale ilość ćwiczeń i serii się zgadza.
Czy ma on jakiś sens?
Przesyłam ss z aplikacji w załączniku
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.


Krzysztof Piekarz