SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy porady jak to łączyć

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 380
A więc witam wszystkich opowiem wszystko od początku zacząłem od siłowni chciałem przytyć bo przy wzroście 188 ważyłem 60 kg więc wziąłemsię za siebie i teraz mam 195 i 95 kg i aktualnie chce wszystko w sztuki walki robić żeby się tam jak najlepiej rozwiać i potrzebuje planu treningowego ćwiczyć mogę codziennie

Trening sztuk walki tylko są we wtorek i czwartek więc to są stałe dni planu i puste dni tygodnia chciałbym wrzucić siłownie i po jeszcze sparing z kolegą biegi interesuje mnie budowa siły i dynamiki.
Trening 1 tydzień siła 2 dynamika i tak na zmianę
Niedziela
Rozgrzewka zawsze przed każdym treningem 5 minut biegu w miejscu oraz rozciąganie dynamiczne
1.Wyciskanie pozioma 7 serię po 3 powtórzenia
2.skos 7 serię po 3
3.hantke pozioma 3 serię powtórzeń10
4.Fransukie wyciskanie leżąc serię 7 powtórzeń 3
5.Franuskie jednoracz serię 3 powtórzeń 10
Po treningu każdym rozciąganie statyczne
Poniedziałek
Rozgrzewka
Bieg 45 minut
Po rozciąganie statyczne
Wtorek
Sztuki walki
Środa rozgrzewka jak zawsze
1.Martwy ciąg serię 7 powtórzen 3
2.wiosłowanie sztanga serię 3 powtórzeń 10
3.Podciaganie hantla serię 3 powtórzeń 10
Rozciąganie statyczne
Czwartek
Sztuki walki
Piątek rozgrzewka
1.Przysiady serię 7 powtórzeń 3
Rozciąganie statyczne
Bieg 30 minut potem sparing ćwiczenia techniki
Sobota wolne
Cały tydzień jest siła i teraz 2 się zaczyna poniedziałek wtorek czwartek bez zmian
Niedziela Rozgrzewka ta sama
Wytrzymałosc
Te same ćwiczenia i te serię tylko 30 powtórzeń na każdą serię brak hantli w poziomej tylko bez tego ćwiczenia
Środa
Martwy ciąg 7 seri powtórzeń 30
Worek lub sparing jeśli bd możliwość
Piątek
Przysiady serię 7 powtórzeń 30
Bieg 30 minut sparing ćwiczenia techniki
Sobota wolne
I to się tak zmienia tydzień siła tydzień wytrzymałosc i tak ciągle
Opinie coś robić inaczej każda rada pomoże aa i dziękuję jeśli ktoś doczytał do końca pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136805
Czytając tak bezsensowne plany jak ten zastanawiam się, skąd wy je do diabła bierzecie? W dobie takiego dostępu do informacji gdzie w mig można znaleźć miliony gotowców Ty wymyślasz robienie na przemian siły i dynamiki, gdzie nie robisz w ogóle barków, dynamikę rozumiesz przez 7x30 martwego, robisz milion zbędnych wyciskań i p******etów. Chcesz robić karierę w SW a masz 2 treningi w klubie, gdzie dwa treningi to robią połamani emeryci-weterani po 100 kontuzjach. Gdzie tu sens i logika?

Chcesz planu siłowego? Zacznij robić Starting Strength Marka Rippetoe w wersji z podrzutem. Porobisz 3-4 miechy, później przerzucisz się na obwody typu kompleksy sztangowe, crossfity - dynamikę i kondycję wyrabiasz AMRAP-ami, tabatą, interwałami a nie robiąc p******ety typu trening nóg-7x3 powtórzenia czy cokolwiek TY tam wymyśliłeś...

Ja pierniczę, 5 lat siedząc na forum i jeszcze takie plany układać, jakby mi zależało to przez 5 lat bym przeczytał 15 książek o metodologii treningu siłowego zamiast wymyślać jakieś błazeństwa

http://www.body-factory.pl/showthread.php?3568-Siła-kondycja-suple-CROSSFIT-bieganie-w-sportach-walki-UPDATE-2016-08-04
Tu jest Twoja biblia, katechizm i modlitewnik. Jak ogarniesz podstawy to poczytasz sobie BLACK BOOK OF TRAINING SECRET Christiana Thibadeau albo nawet Zatsiorsky'ego, to zobaczysz jak wygląda normalny trening sportowca

MIkrocykle treningowe, mówi to panu coś? Mikrocykl to nie jest robienie na przemian tydzień tego, tyddzień tamtego...

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Gorzej, bo takie pytanie jest zadawane przynajmniej raz w tygodniu. A z drugiej strony szacun, bo wysmażyć w sunie dość długiego posta jest na pewno trudniej niż wpisać w wyszukiwarkę dwa, trzy słowa kluczowe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 380
Człowiek uczy się na błędach to konto było założone i nie korzystałem z tego dzięki za odpowiedź napewno to teraz ogarnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Przydatna lektura https://www.sfd.pl/Siłownia_i_siła_fizyczna_w_sportach_walki-t407439.html 

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szanse na ŻW

Następny temat

Pomoc w wyborze stylu Kung Fu

WHEY premium