Witam ponownie.
Udało mi się zrzucić 6 kg i zejść z wagą z 71kg na 65kg. Od jakoś ostatniego czasu mam lekkie załamki choć lecę dalej i się nie poddaje. Chciałbym jeszcze poprowadzić redukcję mniej więcej 2/3 tygodnie i później zobaczyć co dalej bo wciąż uważam że mam za dużo tłuszczu żeby cokolwiek zacząć budować. W tym czasie miałem break diet 2 tygodnie mniej więcej ponieważ jadłem za mało i mi spowolnił się metabolizm ale po break diet waga leci okej. Mam pytanie czy po tych 2/3 tygodniach redukcji wejść na utrzymanie i odpocząć i później dalej lecieć z redukcją czy wejść na okres masowy i na wakacje zrobić docinke. Waga:65kg wzrost:186 wiek:15 lat
Z góry dzięki za odpowiedź i wskazówki^

Udało mi się zrzucić 6 kg i zejść z wagą z 71kg na 65kg. Od jakoś ostatniego czasu mam lekkie załamki choć lecę dalej i się nie poddaje. Chciałbym jeszcze poprowadzić redukcję mniej więcej 2/3 tygodnie i później zobaczyć co dalej bo wciąż uważam że mam za dużo tłuszczu żeby cokolwiek zacząć budować. W tym czasie miałem break diet 2 tygodnie mniej więcej ponieważ jadłem za mało i mi spowolnił się metabolizm ale po break diet waga leci okej. Mam pytanie czy po tych 2/3 tygodniach redukcji wejść na utrzymanie i odpocząć i później dalej lecieć z redukcją czy wejść na okres masowy i na wakacje zrobić docinke. Waga:65kg wzrost:186 wiek:15 lat
Z góry dzięki za odpowiedź i wskazówki^

Krzysztof Piekarz