Ćwiczę w domu od początku roku, 3 razy w tygodniu. Brzuch raz w tygodniu w środę. Wiem, że trzeba oddzielnie uderzać w górny prosty, dolny prosty i skośnie. Z ABS 2 wiem, że należy najpierw uderzać w dolny prosty, potem w skośny, na końcu w górny prosty. Na górny prosty zwykłe skłony w leżeniu wydają się dobre. Na dolny prosty sądzę, że skłony odwrotne będą dobre (tzn. unoszę nogi i miednicę a nie tułów jak w zwykłych). Pewien problem mam ze skośnymi. Są brzuszki ze skrętem tułowia, ale jakoś nie czuje tych skośnych. Może to wina techniki.
Jaki prosty domowy program polecacie na brzuch? Chciałbym żeby to były 3 ćwiczenia, po jednym na: górny prosty, dolny prosty i jedno na skośne.
Jaki prosty domowy program polecacie na brzuch? Chciałbym żeby to były 3 ćwiczenia, po jednym na: górny prosty, dolny prosty i jedno na skośne.


Krzysztof Piekarz