SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening brzucha. Jak często?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 340
Witam, czytałem ostatnio trochę na temat treningu brzucha i nurtuje mnie taki problem:
- jedni twierdzą, że brzuch należy trenować 3 razy w tygodniu
- inni ćwiczą codziennie
- jeszcze inni polecają 3 razy dziennie...
Każdy podaje jakieś argumenty potwierdzające słuszność jego teorii.
A jak wy uważacie? W moim przypadku sprawa wygląda tak, że obojętnie jak bym ćwiczył brzuch rano i jak by mnie bolał to i tak wieczorem nic nie czuję... Druga sprawa: czy warto ćwiczyć np: brzuch codziennie godzinę przed snem? (akurat wtedy mam największą ochotę na trening brzucha)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
3-4 razy w tygodniu

miesnie rosna w czasie odpoczynku a na brzuchu tez masz miesnie tyle ze szybko sie regeneruja

ale 3 razy dziennie jeszcze po duzo seri to trzeba byc sado-maso

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17103
zależy czy chcesz je wyrzeźbić czy powiększyć ja teraz robię FBW to ćwiczę brzuch 3 razy w tygodniu ale jak robiłem split to robiłem w sobotę 3 ćwiczenia po 4 serie 25/20/18/15 i nie narzekam na m.brzucha ale przydało by mi się trochę tłuszczyku spalić który je przykrywa bo słabo je widać przez ten tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1415
Ja trenuje brzuch 3 razy w tygodniu. Czasem sie zdarzy że 4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spotkałem się z wieloma opiniami na temat ćwiczeń mięśni brzucha. Lecz według mnie jest to kwestia indywidualna, naszych upodobań i organizmu. Możesz poczytać o ABSII lub 6 Weidera. Lecz ta druga jest bardzo często krytykowana, lecz owy trening był moim pierwszym konkretnym cyklem na brzuch i przyznam że efekty były. Możesz również zastosować rozpiskę 3 treningi dziennie ( X spięć przed śniadaniem, X spięć w godzinach popołudniowych, X spięć po 2-3h od ostatniego większego posiłku). Musisz po prostu sprawdzić co na Ciebie działa najlepiej i określić konkretny cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
moizesz nawet co dziennie ,
chcesz linka do planu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 340
Jasne, że chcę linka. Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomózcie plan

Następny temat

Zakwasy

WHEY premium