Cześć. Jestem na masie od miesiąca systemem FBW by georgu. Mam 27 lat, 62kg i 180 cm wzrostu. Byłem na redukcji(przerywana okresami na regenerację) podczas której zrzuciłem z 87 na 62 ( w pasie z 101 na 72)
Caly problem jest z tym, że dzień po treningu zaczynam czuć taki ból jak przy zakwasach. Martwi mnie czy za ciężko trenuje czy z czym tu jest problem. Jem 2700 kcal, 2g białka, 5 węgli 1 tluszczy. Waga w miesiąc poszła 2kg. Progres siłowy robię. Przez dwa treningi zwiększam powtórzenia tym samym ciężarem , trzeci trening powtórzenia zmniejszam dokładam ciężar. Obwody zmieniły się po około 0.5 cm poza przedramieniem. Wszystko jest super tylko martwi mnie ta regeneracja
Caly problem jest z tym, że dzień po treningu zaczynam czuć taki ból jak przy zakwasach. Martwi mnie czy za ciężko trenuje czy z czym tu jest problem. Jem 2700 kcal, 2g białka, 5 węgli 1 tluszczy. Waga w miesiąc poszła 2kg. Progres siłowy robię. Przez dwa treningi zwiększam powtórzenia tym samym ciężarem , trzeci trening powtórzenia zmniejszam dokładam ciężar. Obwody zmieniły się po około 0.5 cm poza przedramieniem. Wszystko jest super tylko martwi mnie ta regeneracja


Krzysztof Piekarz