SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

regeneracja ? co sie dzieje ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2201
skonczylem pierwszy cykl kreatyny na vital maxie, rezultaty nienajlepsze... teraz czuje spadek sily... niedluo zaczynam drugi cykl... czy potrzebna mi regeneracja ? dawno jej nie robilem... co ile sie robi regenaracje ? na czym ma ona polegac ? maja byc lekkie treningi ? glownie chodzi mi o kaltke... z gory dziekuje za pomoc...

ciezka sprawa...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3817
No racja, zakwasy mogą coś oznaczać. Np. ostatnio zacząłem robić wyciskanie hantlami na górę klatki i teraz mam zakwasy tylko tam :)
na dolnej części klatki nic nie czuję bo wszystko robię jak dawniej, czyli zwykłe wyciskanie sztangą, może też zacznę robić hantlami? :)

Ale z drugiej strony patrząc, każdych chyba zakwasów można się pozbyć przez rozciąganie między seriami i po treningu. Tak miałem z nogami - zakwasy urzymywały się przez 2, 3 dni po treningu, a odkąd się rozciągam zakwasów nie ma zupełnie - i to wcale nie oznacza, że treningi są gorsze niż dawniej :P

Zmieniony przez - qwecjusz w dniu 2004-06-12 21:47:29
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3038
trening regeneracyjny robimy po kazdym ciezkim cyklu naprzyklad na sile, mase. Ciezkie cykle trwaja 4-8 tygodni, regeneracja ok. 2 tygodnie. Wtedy caly organizm musi odpoczac od ciezkich treningow. Wykonujesz po 12-15 powotrzen w serii z duzym zapasem, nigdy nie rob do wyczerpania bo oto tu chodzi zeby odpoczac. pierwszy tydzien ja nawet propoujne wogole ni cwiczyc, a w drugim leciutko. i potem znowu mozna ruszac ciezkim cyklem.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7390
A jak niebede robil regeneracji to co sie stanie bo cwicze juz na mase od kwietnia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3038
przetrenujesz sie i tyle z tego bedzie. czyli brak przyrostow. organizm czlowieka nie jest w stanie pracowac caly czas tak intensywnie. ty nawet o tym mozesz nie wiedziec ze jestes przetrenowany, tak to juz jest. nie cwicz teraz tydzien, drugi tydzien bardzo lekko, pozniej jeszcze zrob tydzien act i zacznij nowym planem a zobaczysz roznice.

podaj cos o sobie, ile cwiczysz, ile masz.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3038
a jesli cwiczysz juz od kwietnia to MUSISZ zrobic regeneracje poczawszy od dzisiaj. nie ma co juz wiecej cwiczyc. kazdy kto sie zna o tym wie.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7390
Ale ja tera biore odzywke wiec musze skonczyc ja brac cwicze w sumie to 6 miesiecy ale bez przerw to od kwietnia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pół roku ty sie zajedziesz niedługo i guwno z tego bedziesz miał!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3038
powiedz co tam wcinasz za odzywe

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17421
"Ale ja tera biore odzywke wiec musze skonczyc" Musi to na rusi A tak powaznie to jak masz tam gainera albo bialeczko jest to tylko do uzupelniania diety a diete masz przestrzegac caly czas nawet w czasie regeneracji czyli- mozesz wcinac dalej tego gainera czy co tam masz jesli masz braki w diete. Bo diete chyba masz co

a co do regenaracji to potwierdzam- Musisz ja zrobic jak juz tyle cwiczysz.


Zmieniony przez - Eska w dniu 2004-06-12 17:41:57

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7390
Dietke mam gainera jem regeneracje zrobie ale juz jak skonczy mi sie gainer w ciagu tego 2,5 miesiaca (niecale bo ja tak od swiat zaczolem) to przyszlo mi 4cm w bicu i nadal idzie w innych partiach tez wiec przyrosty sa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3038
co z tego ze sa przyrosty? chcesz zrobic regeneracje dopiero jak staniesz w miejscu? regenracje robi sie po to zeby nie stanac, a nie jak juz sie zatrzymasz. Gainera mozna jesc zawsze (co innego kreatyna). Zrob regeneracje tak ci radze ja i mysle ze reszta forumowiczow mnie poprze, ale zrobisz jak chcesz. Pozdro

Liczy się wytrwałość!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedno pytanie o trening na mase...Sog za pomoc

Następny temat

plan i serie ?

electro
Polecane artykuły