Szacuny
2
Napisanych postów
295
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
2201
skonczylem pierwszy cykl kreatyny na vital maxie, rezultaty nienajlepsze... teraz czuje spadek sily... niedluo zaczynam drugi cykl... czy potrzebna mi regeneracja ? dawno jej nie robilem... co ile sie robi regenaracje ? na czym ma ona polegac ? maja byc lekkie treningi ? glownie chodzi mi o kaltke... z gory dziekuje za pomoc...
Szacuny
7
Napisanych postów
304
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3817
No racja, zakwasy mogą coś oznaczać. Np. ostatnio zacząłem robić wyciskanie hantlami na górę klatki i teraz mam zakwasy tylko tam :)
na dolnej części klatki nic nie czuję bo wszystko robię jak dawniej, czyli zwykłe wyciskanie sztangą, może też zacznę robić hantlami? :)
Ale z drugiej strony patrząc, każdych chyba zakwasów można się pozbyć przez rozciąganie między seriami i po treningu. Tak miałem z nogami - zakwasy urzymywały się przez 2, 3 dni po treningu, a odkąd się rozciągam zakwasów nie ma zupełnie - i to wcale nie oznacza, że treningi są gorsze niż dawniej :P
Zmieniony przez - qwecjusz w dniu 2004-06-12 21:47:29
Szacuny
8
Napisanych postów
439
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3038
trening regeneracyjny robimy po kazdym ciezkim cyklu naprzyklad na sile, mase. Ciezkie cykle trwaja 4-8 tygodni, regeneracja ok. 2 tygodnie. Wtedy caly organizm musi odpoczac od ciezkich treningow. Wykonujesz po 12-15 powotrzen w serii z duzym zapasem, nigdy nie rob do wyczerpania bo oto tu chodzi zeby odpoczac. pierwszy tydzien ja nawet propoujne wogole ni cwiczyc, a w drugim leciutko. i potem znowu mozna ruszac ciezkim cyklem.
Szacuny
8
Napisanych postów
439
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3038
przetrenujesz sie i tyle z tego bedzie. czyli brak przyrostow. organizm czlowieka nie jest w stanie pracowac caly czas tak intensywnie. ty nawet o tym mozesz nie wiedziec ze jestes przetrenowany, tak to juz jest. nie cwicz teraz tydzien, drugi tydzien bardzo lekko, pozniej jeszcze zrob tydzien act i zacznij nowym planem a zobaczysz roznice.
Szacuny
44
Napisanych postów
2585
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
17421
"Ale ja tera biore odzywke wiec musze skonczyc" Musi to na rusi A tak powaznie to jak masz tam gainera albo bialeczko jest to tylko do uzupelniania diety a diete masz przestrzegac caly czas nawet w czasie regeneracji czyli- mozesz wcinac dalej tego gainera czy co tam masz jesli masz braki w diete. Bo diete chyba masz co
a co do regenaracji to potwierdzam- Musisz ja zrobic jak juz tyle cwiczysz.
Szacuny
2
Napisanych postów
551
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
7390
Dietke mam gainera jem regeneracje zrobie ale juz jak skonczy mi sie gainer w ciagu tego 2,5 miesiaca (niecale bo ja tak od swiat zaczolem) to przyszlo mi 4cm w bicu i nadal idzie w innych partiach tez wiec przyrosty sa
Szacuny
8
Napisanych postów
439
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3038
co z tego ze sa przyrosty? chcesz zrobic regeneracje dopiero jak staniesz w miejscu? regenracje robi sie po to zeby nie stanac, a nie jak juz sie zatrzymasz. Gainera mozna jesc zawsze (co innego kreatyna). Zrob regeneracje tak ci radze ja i mysle ze reszta forumowiczow mnie poprze, ale zrobisz jak chcesz. Pozdro