SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

regeneracja ? co sie dzieje ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7390
Zrobie tera 14 dni regeneracji i potem tylko tydzien pocwicze i 2 tygodnie mnie niebedzie bo jade na wakacje wiec chyba sie niepolaca robic regeneracji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
aktywna regeracja https://www.sfd.pl/temat133140/  - by michail
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
Właściwie to mam podobny problem, bo od środka lutego nie robiłem żadnej regeneracji, jedyne co miałem to wymuszone przez różne czynniki przerwy w treningu których w sumie było mniej niż 2 tygodnie. :)
Ostatnio faktycznie szybko się męczę i myślałem nad tym żeby zrobić sobie małą regenerację, ale... jeżeli zacząłbym ją od nowego tygodnia, i trwałaby 2 tygodnie, to po niej miałbym AŻ 2 treningi i wyjeżdzam na Mazury! Bez sensu... wolę ćwiczyć dalej, a ten dwutygodniowy wyjazd (gdzie być może jedyne co uda się zrobić to trochę pompek) uznam ze regenrację dla organizmu (uhh... potem powrót... te zakwasy...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
"(uhh... potem powrót... te zakwasy...)"

to chyba dobrze. jesli masz zakwasy to znaczy ze trening byl dobry. ja zawsze po regeneracji mam mega zakwasy. na klacie 5-6 dni sie trzyma

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7390
No ja tez bede mial juz sie boje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
No racja, zakwasy mogą coś oznaczać. Np. ostatnio zacząłem robić wyciskanie hantlami na górę klatki i teraz mam zakwasy tylko tam :)
na dolnej części klatki nic nie czuję bo wszystko robię jak dawniej, czyli zwykłe wyciskanie sztangą, może też zacznę robić hantlami? :)

Ale z drugiej strony patrząc, każdych chyba zakwasów można się pozbyć przez rozciąganie między seriami i po treningu. Tak miałem z nogami - zakwasy urzymywały się przez 2, 3 dni po treningu, a odkąd się rozciągam zakwasów nie ma zupełnie - i to wcale nie oznacza, że treningi są gorsze niż dawniej :P

Zmieniony przez - qwecjusz w dniu 2004-06-12 21:47:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedno pytanie o trening na mase...Sog za pomoc

Następny temat

plan i serie ?

WHEY premium