Witam.
Piszę aby spytać jakie ćwiczenia prócz biegania i rowerku mogę dodać aby zrzucić tak zwaną oponkę. Myślałem aby biegać co 2 dni po 2 km ale w taką pogodą i wrażliwą krtanią to ciężkie do realizacji. Mierzę 164 cm, ważę 60 kg, nie mam możliwość dostępu do sprzętu jakiegokolwiek. Jakie aktywności możecie mi polecić?
Piszę aby spytać jakie ćwiczenia prócz biegania i rowerku mogę dodać aby zrzucić tak zwaną oponkę. Myślałem aby biegać co 2 dni po 2 km ale w taką pogodą i wrażliwą krtanią to ciężkie do realizacji. Mierzę 164 cm, ważę 60 kg, nie mam możliwość dostępu do sprzętu jakiegokolwiek. Jakie aktywności możecie mi polecić?


Krzysztof Piekarz