SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta + trening na zrzucenie brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
witam was, postanowilem, ze czas wziac sie za siebie i glowna moja zmora jest moj bebech, ktory jak na moja budowe ciala jest strasznie duzy, mozna powiedziec, ze wyglada jakbym byl w polowie ciazy ;) wstyd mi za niego i chce sie go pozbyc. Mam 195 cm wzrostu i waze 92 kg, ale gruby nie jestem, jedynie ten brzuch.. nie mam mozliwosci korzystania z silowni itp, ale czytalem, ze najlepszym wyjsciem na zrzucenie tkanki tluszczowej jest bieganie plywanie rower itp, takze stawiam na bieganie, poniewaz rowerka i dostepu do basenu nie mam.

Nie znam sie kompletnie na temacie, takze prosilbym kogos o napisanie mi jakiejs dobrej dietki no i ile dni w tygodniu powinienem biegac, ile czasu itp, chociaz podejrzewam, ze bedzie to minimum 6 dni w tygodniu, chyba, ze sie myle.

Pozdrawiam serdecznie i licze na pomoc. Wojak

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 92

Wzrost: 195

Cel treningowy: zrzucenie brzucha

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: sporty extremalne

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): brak dostepu, domowe warunki, bieganie itp

Dieta: prosilbym o nia :)

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
pomoze ktos ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
3x w tygodniu trening silowy + 3x w tygodniu aeroby (rower,bieganie,basen po 45min)

i dieta bo to podstawa nikt nie ulozy jej za ciebie wszystko masz w dziale odzywianie, ogolnie to duzo bialka i tluszczy malo weglowodanow , wyrzucasz takie produkty jak bialy ryz , ziemniaki ,bialy chleb. Nie lacz tluszczy nasyconych (masla,ser zolty itd. z weglowodanami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Podstawa diety przy redukcji to ujemny bilans kaloryczny.

Pare przydatnych linków myśle:
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

Trening aerobowy jest dobrym rozwiązaniem (zastosuj się do wskazówek post wyżej), ale mógłbyś też postarać się o dostęp do siłowni i zacząć trening na redukcję (rzeźbę). To w połączeniu z właściwym odżywianiem powinno zaowofować.

Pozdrawiam ;)

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
dzieki za odpowiedz, problem w tym, ze nie mam kompletnie mozliwosci korzystania z silowni jako, ze mieszkam na wiosce , tak samo jesli chodzi o aeroby to tylko i wylacznie bieganie, wiec 3x w tygodniu bieganie jakos po 2 godziny + 3x w tygodniu trening silowny tak jak np. pompki brzuszki itp z godzine czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
moze byc poczytaj o treningu domatora przyda ci sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady w FBW

Następny temat

Trening FBW.

WHEY premium