SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie odżywki dla początkującego ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45535

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
w mojej diecie jest 150g bialka 470ww i 57tl tak chyba jest dobrze??

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
bialko obnizylbym do 110g, nie wiecej przy Twojej wadze wiecej moze zmniejszyc efekty, poprzez przyspieszenie metabolizmu.

węglowodanymysle ze są na dobrym poziomie i mozna zostawic(jezeli mialbys problemy z tlooszczem w co wątpie to obniz ich ilosc)

tlooszcz ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32976
Bialko rowniez bym obnizyl i nie wchodzil powyrzej 2g/kg - skoro zapewniasz wszystko z diety to nie potrzebujesz tak bardzo tego gainera - chyba, ze jako zamiennik posiklow.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
czy jako jeden z posilkow wystarcza zwykle kanapki?? chodzi mi o posilek w szkole bo branie pudelek mi raczej nie pasuje mysle ze kanapki wystarcza

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Jak najbardziej

kanapki do dobra forma posiłku w szkole/pracy
Najlepiej jeśli zrobisz je z chleba razowego (najlepiej z ziarnami zbóż), posmarujesz opowiednią ilością margaryny, dodasz szynkę, ser żółty, jakieś warzywa - to wszysko ujęte w planie diety oczywiście - będziesz miał wtedy pełnowartościowy posiłek kiedy przyrządzenie i zjedzenie czegoś bardziej skomplikowanego będzie kłopotliwe

warto do tego dodać sok z przecieru wielowarzywnego, ew pomidorowego - zapewnisz dodatkową porcję witamin i minerałów

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32976
Kanapki to dla mnie podstawa w szkole:
moje menu na masie w szkole wyglada nastpujaco:
3 kanapki [6 kromek] - 100g szynki z indyka + 20-40g margaryny
1 duzy jogurt [450g]
I jak juz wspmnial byk mozesz dodac jakis soczek ja peferuje marchwiowy - zawiera sporo beta-karotenu, ktory sprzyja ladnemu wygladowi skory

Pamietaj, ze w szkole spedza sie sporo czasu i zwykle wychodzi, ze tam nalezy zjesc co najmniej 2 pelnowartosciowe posilki.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak kanapki wystarcza.Mysle ze 100-150g pieczywa najlepiej razowego z jakims miesem lub zoltym serem.

Mozesz do tego dorzucic jak koledzy radza jakis jogurt lub jablko i bedzie ok.
Jezeli zjesz przed wyjscie ze szkoly w trakcie i zaraz po, to mozesz tez jechac na jednym posilku.
Zalezy ile godzin trwaja zajecia :)

Taki posilek zapewni odpowiednia ilosc weglowodanow, tluszczy i bialka.


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-06-10 01:42:11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9859
Mój posiłek w szkole wygląda też bardzo podobnie !

w okresie robienia masy :

-3/2 kanapki z serem ,szynką , lub dżemem

-2 banany , 2 jabłka , jogurt !

jeśli jestem bardzo długo w szkole zabieram ze sobą gainera zamiast posilku !

Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 38 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18854
Ja zwykle do szkoly zabieram pelnowartosciowy posilek np. salatka z ryzem + tunczy+warzywa... wszystko przetrzymuje w pojemnikach z ktorych jestem b.zadowolony.
No ale jak czasem nie przygotuje takiego posilku to rowniez zabieraz ze soba kanapki z pieczywa razowego...

Pozdraiwma

ANIMAL

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
a znacie jakis link gdzie jest napisane ile czego jest. np.ze 100g pieczywa to 3 kromki czy cos takiego

dzieki za odpowiedzi

zwykle w szkole jestes 6/7 godzin i mysle ze jak wezme ze soba 4 kanapki plus jakis jogurt to wzupelnosci wystarczy na 2 posilki co nie??

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Dyskryminacji OLIMPA ciąg dalszy.

Następny temat

Czy mogę połączyć Carbo z glukozą

electro
Polecane artykuły