Siemka w zeszłym roku zacząłem redukcje. Treningi siłowe plus 30 minut biegu na bieżni 3/4 razy w tyg. Po 4 miesiacach na siłowni przestałem mieć czas na siłownie. Dietę starałem się trzymać nadal. Czasem szlo lepiej czasem gorzej, redukcja z wagi 94, dziś ważę 76(Na zdjęciach jest dzisiejsza forma z aktualnej godziny. Ostatnie zdjęcie to zdjęcie z dziś naczczo) Generalnie całe życie zbierałem ten fat przez co w pierwszych 4 kostkach brzucha jak napne miesnie sa one widzoczne ale wkurza mnie ta oponka w pasie I teraz pytanie czy dalej redukować ? czy mogę nareszcie przejść na mase?
Może w 8 miesięcy 18 kg to nie tak dużo ale starałem się jak tylko mogłem.
Dodam jeszcze ze chodząc na siłownie jadłem 1600 kcal dziennie co było straszną głupotą. Aktualnie staram się jeść 2100 kcal.
Pracuje jako posadzkarz, pracuje po 30/35 h bez snu co generalnie źle wpływa na moją sylwetkę. Przynajmniej tak czuje. I teraz pytanie czy pracując ciężko fizycznie tyle godzin to 2100 kcal to nie jest za mało?
Zmieniony przez - teclaf w dniu 2022-01-31 16:57:36
Zmieniony przez - teclaf w dniu 2022-01-31 17:02:45
Może w 8 miesięcy 18 kg to nie tak dużo ale starałem się jak tylko mogłem.
Dodam jeszcze ze chodząc na siłownie jadłem 1600 kcal dziennie co było straszną głupotą. Aktualnie staram się jeść 2100 kcal.
Pracuje jako posadzkarz, pracuje po 30/35 h bez snu co generalnie źle wpływa na moją sylwetkę. Przynajmniej tak czuje. I teraz pytanie czy pracując ciężko fizycznie tyle godzin to 2100 kcal to nie jest za mało?
Zmieniony przez - teclaf w dniu 2022-01-31 16:57:36
Zmieniony przez - teclaf w dniu 2022-01-31 17:02:45


Krzysztof Piekarz