SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich,

Chciałem zapytać o ilość spożywanych kalorii.
Mam 34 lata 173cm i ważę 69kg waga pokazuje 13,5% tkanki tłuszczowej ( wiem że margines błędu wagi może dochodzić nawet do 5% ) co wydaje mi się dużym zawyżeniem bo wałek i boki trochę jeszcze mam ale jakiś zarys mięśni brzucha już jest.
Aktualnie spożywam 2400kcal. Nie jestem na żadnej diecie po prostu liczę i staram się jeść zdrowo i unikać cukru.

Ćwiczę na domowej siłowni 6 x w tygodniu.
Trening mniej więcej wygląda tak:
10min rozgrzewka w tym orbitrek bądź marsz pod górę na bieżni.
Później siłowe np
1. wyciskanie sztangietek na ławce dodatnie 4 serie po 10-12 powtórzeń obciążenie 29kg ( ostatnia seria do oporu )
2. wyciskanie w siadzie na atlasie 4 serie po 12-14 powtórzeń obciążenie 40kg
3. Robię deskę miedzy seriami po 1 min
4. wiosłowanie sztangą nachwytem - 12-15 powtórzeń obciążenie 45kg
5. skłony w klęku na wyciągu 15-20 powtórzeń obciążenie 20kg
Na koniec jeszcze orbitrek , wioślarz bądź bierznia ( marsz ) 30min
Oczywiście ćwiczenie siłowe robię różne ale głównie skupiam się na klatce i brzuchu.
A jeszcze suplementy : białko, monohydrat kreatyny, cytrulina , omega 3 i kompleks witamin.
Bardzo proszę o informację czy na spalanie i jednoczesne budowanie mięśni ta kaloryczność jest ok
Dodam jeszcze że pracę mam siedzącą.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Każdy ma jakąś dietę. Nie można nie być na diecie. Nawet osoba, która nie będzie jadła nic, będzie na diecie, na której nie je nic. Warto pamiętać o tym, że trzymanie się zaleceń prawidłowego odżywiania i treningu siłowego, jest podstawą kształtowania sylwetki. Jeżeli tutaj będą odstępstwa, to wyniki będą porównywalne do tego jak się przykładasz pod tym kątem.

Poza tym, nie da się jednocześnie budować masy mięśniowej i redukować tkankę tłuszczową. Cel treningowy może być jeden i na tył sugeruję się skupić.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupa ludzka

Następny temat

Kreatyna w młodym wieku - warto?

WHEY premium