SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 69 dni Przeczytanych tematów 89
Witam chciałbym się doradzić robić moim przypadku czy miesięczną masę i potem jakąś szybką redukcje 2/3 miesiące żeby zdążyć do lata czy może od razu redukcję. Mam 20 lat 166/168 wzrostu XD i ważę 70kg i myślę że tak na oko tkanki tłuszczowej mam trochę powyżej 15% (sugerowałem się zdjęciami na netcie itd), warto że zaznaczę że zawsze byłem drobny koło 2 lat temu ważyłem 54kg i od tego czasu ćwicząc z przerwami przytylem do 70. Chciałbym aby do wakacji było w miarę "dobrze" i nie wiem co robic kolega mi wyliczył żebym jadł 2,5k kalori i tu pytanie czy zacząć od 2,5 co tydzień zwiększać o 100 przez miesiac i wtedy redukcja 2/3 miesiace zmiejszać o 100kcal lub mniej + sporo cardio czy moze od razu redukcja? Chciałbym żeby mi ktoś po krótce podpowiedział co i jak z ta masa/redukcja.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
w miesiac to żadnej masy nie zrobisz, pokaż zdjecia syl;wetki wtedy coś można powiedzieć jaki kierunek obrać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Miesiąc masy, to będzie strata czasu. Nie wiele w tym czasie zbudujesz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Kształtowanie sylwetki to proces długotrwały i efekty będą, ale co najwyżej na kolejne wakacje. Patrząc na zdjęcie sylwetki, które wkleiłeś w innym temacie, to trzeba dużo pracy i do lipca niestety wiele tutaj nie zmienisz.

Wybór celu treningowego uzależniony powinien być od poziomu tkanki tłuszczowej. U Ciebie jest to około 20 procent, więc zdecydowanie warto redukować go nisko i dopiero wtedy budować lepszej jakości mięśnie.

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - efekty

Następny temat

Deficyt kaloryczny - porady

WHEY premium