SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KRATA NA LATO wg ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
Zrobiłem 3x20p skłonów na krześle - jakoś ciężko szło i nie robiłem więcej aby nie bolało!
Dzisiaj pogoda słoneczna i idę na marsz.
Trenować będę po południu!
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
Marsz opalający 107 minut - trwa na drogach polnych coraz wyższa i musiałem (tam gdzie się dało) chodzić po wyschniętej ziemi gdzie ma wyrastać kukurydza (słabo rośnie bo zalana została w czasie ulewnych deszczy 2 tygodnie temu).
Po południu pompki na podłodze - dłonie bliżej bioder 5x12p
podciąganie na DRĄŻKU nachwytem z nogami w L-sit 5x6p


Jutro dzień przysiadów.
Czekam na dni gdy będę silniejszy i miał ochotę do prawdziwych treningów!
3
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5488 Napisanych postów 8305 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43673
Nogi chyba Ci się polepszyły i klata
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
goldberg1982
Nogi chyba Ci się polepszyły i klata
No właśnie - chyba.
Raz wygląda się lepiej a wiele razy gorzej - światło czasem daje lepsze cienie a czasem powoduje zanik szczegółów umięśnienia.

Bardziej martwi mnie brak werwy do treningów!
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2084 Napisanych postów 2753 Wiek 59 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33491
Brak werwy to jest problem. Ostatnio ciut więcej werwy mam, ale i tak to sinusoida, no i bardziej skupiam się na chodzeniu, co też sporo energii mnie kosztuje. Myślę nad sensownym planem treningowym, który godziłby pracę, rehabilitację, chodzenie i tradycyjny trening siłowy, ale brak mi konkretnego pomysłu. Może lepiej zamiast FBW zrobić jakiś lekki trzy dniowy split? Wiem, że śmiesznie to brzmi "lekki split", ale może ma to jakiś sens? Mnie niestety niewiele trzeba, aby się przemęczyć, dlatego kombinuję, jak przysłowiowy koń pod górkę. Nie jestem typowym trenującym.
2

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
Też nie jestem typowym trenującym
Nie mam sił na dłuższe treningi i ograniczam się do kilku ćwiczeń a właściwie do pompek, podciągania na drążku i przysiadów oraz ćwiczenia brzucha. Spróbuję włączyć coś na barki.
2
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
Wczoraj wieczorem zrobiłem przed TV skłony na krześle 3x20p
Dzisiaj rano przysiady 48/58/68/78/88kgx10p 98kgx6p a potem pokazówka

po której zrobiłem stopy do gryfu sztangi po 4p - więcej się nie dało gdyż w pozycji początkowej miałem nogi w L-sit a tyłek prawie na podłodze
Odpocznę, zjem i pójdę na trasę marszową.
4
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2084 Napisanych postów 2753 Wiek 59 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33491
ojan
Też nie jestem typowym trenującym
Nie mam sił na dłuższe treningi i ograniczam się do kilku ćwiczeń a właściwie do pompek, podciągania na drążku i przysiadów oraz ćwiczenia brzucha. Spróbuję włączyć coś na barki.
Nie będę się licytował o nietypowość Szacun za całokształt.
2

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
olotraper
Nie będę się licytował o nietypowość Szacun za całokształt.
Dziękuję.
Rano 65 minut marsz zagranicę - zobaczyć czy czereśnie już dojrzały (podjadałem je co roku w czasie swoich marszy) i czy posadzone drzewka rosną. Czereśnie bardziej zielone niż u mnie a kilkanaście drzewek chyba uschnie bo tracą liście.
W południe po 5 serii tego co na filmiku

Biometr podobno niekorzystny a więc nic się nie chce!
3
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
Rano marsz 95 minut.
Po południu przysiady 48/58/68/78/88kgx10p 98kgx8p 108kgx6p

Zastanawiam się nad wznosami ramion w bok na barki z talerzami 5kg
Później na brzuch chcę zrobić 3x20p skłonów na krześle
3
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA lato 2021 wg Viki

Następny temat

Krata na LATO 2021 wg rutkow

electro
Polecane artykuły