SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ocena planu treningowego -FBW 3X

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 886
Prosiłbym o ocene tego planu treningowego, schodze aktualnie z masy na redukcje
1. Przyciąganie z wyciągu dolnego 4x4-8
2. Wyciskanie na ławce płaskiej 4x4-8
3.Uginanie na tył uda 3x8-15
4. Pompki na poręczach 4x10-15
5. Wznosy bokiem 3x8-12
6. Biceps na maszynie 3x10-12
7. Plank + plank bokiem 3x max


FBW 2:
1.ohp hantlami/sztangą 4x8-12
2. Przyciąganie do klatki wyciagu górnego 3x12
3.przysiad bułgarski 3x12
4. Rozpiętki na maszynie 4x10-15
5.Brzuch - a) nożyce b)crunches 3x max
6. Wspięcia na łydki stojąc 3x15


FBW 3:
1.Podciąganie 3x5-10
2. Wyciskanie hantelek na skosie 4x8-12
3. Prostowanie nóg na maszynie 3x10-15
4. wypychanie na suwnicy 4x10-15
5. Uginanie na biceps z gryfem 4x10-12
6. Triceps na linkach 4x10-12
7. Cuban rotation 3x10-15
8. Wznosy nóg wisząc + skosy z kettlem 3x10-15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1108 Napisanych postów 1582 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7060
jest ok, tylko zacznij sobie trening od najwiekszej partii i przechodz do mniejszych, czyli: nogi -> plecy -> klatka -> barki -> ramiona
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 886
GymSherpa
jest ok, tylko zacznij sobie trening od najwiekszej partii i przechodz do mniejszych, czyli: nogi -> plecy -> klatka -> barki -> ramiona


jest to jakaś wielka różnica ? robiłem tak wcześniej ale znacznie wygodniej mi lecieć obecnym planem
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
Założyłeś temat w dziale dla zaawansowanych więc jeśli faktycznie masz ten staż nieprzerwany co najmniej dwuletni to ogólnie plan słaby.

Rozumiem, że przysiad bułgarski jest dobrym ćwiczeniem, ale brakuje mi też jakiegoś przysiadu ciężkiego ze sztangą tak aby te nogi solidnie trenować, w kolejnym treningu masz same maszyny.

Na grzbiet brak martwego ciągu, brak ciężkiego wiosłowania, lepiej zrobić dwa razy w tygodniu podciąganie na drążku niż ściąganie wyciągu.

Na rdzeń też słabo. Dla początkującego jeszcze ujdzie, ale dla choćby średniozaawansowanego słabizna.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja treningu

Następny temat

Przejście z FBW AB 3X WEEK na PUSH PULL 4X week

Shoty
Polecane artykuły