Hej, chciałbym zmienić swoją sylwetkę, bo rozpoczęciu leczenia niedoczynności tarczycy drastycznie schudłem stając się tzw. skinny fatem. Co polecali byście mi robić na początek, myślałem nad rekompozycją, jednak jest na ten temat tyle opinii, że nie wiem czy to w ogóle ma sens.
Aktualnie od tygodnia uczęszczam na siłownię, jak narazie bez żadnej diety
Ważę 60kg i mam 177cm wzrostu

Aktualnie od tygodnia uczęszczam na siłownię, jak narazie bez żadnej diety
Ważę 60kg i mam 177cm wzrostu

Krzysztof Piekarz