Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jestem w dołku. Szukam czego można zjeść by nabić kcal i było w miarę smaczne
Mam z 5zl na dzien
Ryż 400g
Kaszy nie lubię
Mięso odpada wegetarianin jestem
Co robić student jestem.
By było dobrze i kcal nabitr te 4000kcal
Pomocy
Ryż
Płatki owsiane Ale co same to nie smakuje
Na sos mnie nie stać wp***e z tym życiem.
Do pracy iść nie mogę bo nauka cały czas
Szacuny
35461
Napisanych postów
27486
Wiek
45 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
287672
jak wyżej - nie ma szans nic zrobić , 5zł to i na 2000kcal normalnego jedzenia się nie da , Poprostu musisz zrezygnowac z tego portu - pozostaje tylko kwestia zdrowia bo za taką kwotę to zdrowo normalnie można zjesć maks jeden posilek na dzień .