SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wzrost ?? jak być wyzszym ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 207
Mam takie male pytanko, jestem niski i chce troszkie urosnac mam 18 lat :] a wiec moze jeszcze cos sie da zrobic :] co moge brac by byz wyzszym ?? ZMA ??? BCCA ?? slyszalem oczyms co sie nazywa Boster zy cos takiego pobudza przystadke do wydzielanai hormonu wzrostu ?? co mi najlepiej by pomoglo ?? a mzoe L-Glutamine ?? kotra niby "podwyższa poziom hormonu wzrostu, który jest podstawowym hormonem odpowiadającym za przyrost masy mięsniowej."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20037
pij mleko bedziesz wielki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
j/w
Teoretycznie podciąganie na drązku cos tam daje,ale to wątpliwe choc mozesz spróbowac

A z mlekiem to prawda
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
-nie ma takiego suplemmentu który by ci pomógł i były by po nim widoczne efekty ! jeszcze rośniesz ! najlepszym "suplem " jest czas i nadzieja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2275 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9426
Przed snem rozciągaj się na drążku trochę powiś sobie albo nawet podcjągnij zdeczka. 18lat to już trochę dużo(sam tyle mam) i wiem ,że każdy mówi ,że się rośnie do 21lat ale ja w to nie wierzę za bardzo
No l-glutamina niby pomaga czytałem o tym artykół.

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21996
kumpel twierdzi ze po witaminie pp się rośnie i do gury i po bokach

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytaj http://wzrost.sfd.pl/ 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EFEDRYNA ? (ECA)

Następny temat

jak odmierzyc 5 gram????

electro
Polecane artykuły