Szacuny
0
Napisanych postów
14
Wiek
29 lat
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
184
Cześć!
Mam pytanie odnośnie dodania białka lub kreatyny do diety.
Czy lepszą opcją przy diecie redukcyjnej jest zastosowanie kreatyny a dokładnie jabłczanu kreatyny? czy białka jako uzupełnienie?
Jestem w tym temacie troche zielony wiec proszę o poradę ;)
Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243116
kwestia czy faktycznie braki w Twojej diecie wystepuja, jakbys to wiedzial, to bys byl pewny zakupu proteiny:) co do kreatyny tutaj mozemy oczekiwac wsparcia stricte antykatabolicznego, dodatkowo pomoze nieco podtrzymac sile miesniowa
Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-02-06 22:11:18
Szacuny
148
Napisanych postów
878
Wiek
29 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
46176
jak bialko mozesz uzupelnic z normalnego zarcia to proch bedzie zbedny jak sam wspomniales to uzupelnienie diety wiec sam chyba wiesz czy go potrzebujesz czy nie, a kreatyne mozesz wrzucic, ja tam caly rok okolotreningowo 5g szamie, na redukcji miesnia nie zbudujesz ale bedzie dzialac jako antykatabolik