SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

potrzebuje wzrostu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2686

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

89

Wzrost

184

Cel treningowy

190+

Uprawiane inne sporty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
mam 17 lat, gram w piłke ręczna na pozycji obrotowego. Potrzebuje przynajmniej 190 a najlepiej gdybym osiagnłl 194. Gdy mialem 12 lat miałem skok wzrostu. Aktualnie mam 184 i waze 89kg. Czy jest jakas szansa ze urosne ? W mojej rodzinie wszyscy mezczyzni maja powyzej 180. Jak wspomóc wzrost i co zrobic? (rozmiar buta 46)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46176
Urośniesz tyle ile masz w genach, nic z tym nie zrobisz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 1557 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24901
masz 17 lat więc może jeszcze kilka cm wleci. Kto wie? :D
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403231
Jest jeszcze szansa, ale tego co zapisane w genach nie zmienisz. .. Natomiast możesz Pio prostu temu nie przeszkadzać i nie zanurzyć procesu wzrostu. W tym celu zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną, regeneracja to ważne rzeczy które jak będą na odpowiednim poziomie pozwolą wyciągnąć max z genów...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
No i kwestia rozciągania.. znam wiele osób które po wizycie w "sanatorium" przybrali 3-4 cm wzrostu,a to tylko dlatego że konkretnie ich tam rozciągali :) Może to być jednie kwestia braku garbienia się, ale kto wie? Nie każdy sięga głową kolan :D

E: nie to sanatorium, o którym niektórzy pomyślą ;)


Zmieniony przez - Isaac. w dniu 2016-08-19 23:53:23
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz spróbować rozciągania. Jednak nie urośniesz zbyt dużo, bez sterydów też. Bo rośniesz naturalnie. Ale nie polecam brania tych szajsów, bo i tak tylko one pompują a nie dają nic jeśli chodzi o siłę czy wzrost. Masz 17 lat więc masz czas. Kulturystyka to sport wieloletni nie zbudujesz w rok 15cm w bicku. Na to trzeba lat. I ogólnie polecam spróbować jeszcze skrócenie przerw między seriami, zmianę intensywności, częstotliwości trenningu
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403231
polishanne
Ale nie polecam brania tych szajsów, bo i tak tylko one pompują a nie dają nic jeśli chodzi o siłę czy wzrost.


Proszę nie pisać głupot... Jeśli SAA nie wspomaga wzrostu siły to w jakim celu SAA stosują ciężarowcy, trójboiści i strongmani? Tak o żeby nie czuć się gorszymi od kulturystów?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 132 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5976
georgu
polishanne
Ale nie polecam brania tych szajsów, bo i tak tylko one pompują a nie dają nic jeśli chodzi o siłę czy wzrost.


Proszę nie pisać głupot... Jeśli SAA nie wspomaga wzrostu siły to w jakim celu SAA stosują ciężarowcy, trójboiści i strongmani? Tak o żeby nie czuć się gorszymi od kulturystów?



Tak, najlepiej niech wszyscy się koksują. Co Ty propagujesz? Zastanowiłeś się nad ty co napisałeś? Sterydy są dla słabych psychicznie jak i fizycznie. We wzroście nie pomogą. Jedynie skrócą życie i zniszczą psychikę. Sterydy tylko dla "słabych" i chorych w całym kontekście tego słowa.

Kacper

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403231
Człowieku naucz się czytać. Ja niczego nie propaguję i jestem daleki od tego. Napisałem 'wzrost siły'. Jeśli dla Ciebie to to samo co wzrost pod względem wysokości ciała to nie mam pytań. A tak prawdą jest to, że SAA wspomaga rozwój siły i temu zaprzeczyć się nie da. A to czy ktoś weźmie SAA to już jego indywidualna sprawa każdego z ćwiczących.

I do tego w swojej wypowiedzi nie widzę za grosz propagowania czegokolwiek... Raczej jestem poprostu za tym by pisać merytorycznie, a nie pisać "sterydy w nicznym nie pomagają" (a napiszę tak bo sterydy to zło).

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 132 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5976
Merytorycznie? Pozostawię to bez komentarza. Strychnina niby też pomaga. Nie ma sensu pisać o takich sprawach. Dla normalnego człowieka jest to nieprzydatne, a w szczególności dla młodej osoby które chce zwiększyć swój wzrost co oczywiście jest naturalnie niemożliwe.

Kacper

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Koleżanka brała hormon wzrostu w podstawówce, ale miał stwierdzoną karłowatość, w tym wieku raczej już nikt Ci nie przepsize bo niski nie jesteś Ja około 18 roku dobiłem do 187 i dziękuje tyle zostało

mozesz też poczytać
https://www.sfd.pl/Poradnik_Jak_zwiększyć_WZROST_vol.2-t782913.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan roczny dla kobiety

Następny temat

Jaka jest różnica w ćwiczeniu

electro
Polecane artykuły