SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 963 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191717
Usunąłem Ci jedną wypowiedź bo podwójnie wypowiedziałeś się, podnieś kaloryczność w diecie z tłuszczu . Posiłki komponuj tak by produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ) .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 313
Moje pytanie czy te zmiany w diecie które wprowadziłem sa ok? Zwiększyłem tłuszcze i kaloryczność, ale czy nie za dużo? Białko tez wyszło trochę dużo, ale sporo pochodzi z ryżu i makaronu wiec czy ta nadwyżka ma sens?

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3111 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Białko uwzględniasz ze wszystkiego, jest go za dużo.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy wegly przy high facie masowym?

Następny temat

Trening + dieta do oceny

electro
Polecane artykuły