SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ilu kaloryczna dieta?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Witam mam 158 cm i waze 69 kg jaka diete mam wprowadzic ile kcal dziennie by schudnac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 361 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32239
http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

Policz zapotrzebowanie i odejmij na start 200kcal. Po tygodniu jeśli nie będzie efektów to zmniejsz o 100kcal.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
mozesz też z kalkulatorów skorzystać
http://potreningu.pl/calculators 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Ok dziekuje za pomoc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Zwracaj uwagę na to co jesz, 5-6 posiłków dziennie, nie łącz węglowodanów prostych z tłuszczami, najlepiej unikaj prostych, ogranicz do minimum smażone, jak już rób na oliwie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
MarkBrunon
Zwracaj uwagę na to co jesz, 5-6 posiłków dziennie, nie łącz węglowodanów prostych z tłuszczami, najlepiej unikaj prostych, ogranicz do minimum smażone, jak już rób na oliwie.


Unikać prostych? Dlaczego ? Smażyć nie można?

Węglowodany proste, jak i złożone są potrzebne, więc odradzania i unikanie prostych (w tym owoców) i eliminacja ich całkowicie nie ma sensu i powodów. Chyba, ze ma się problem z gospodarką insulinową.
Jeśli będzie jadł 3-4 posiłki - też spadnie z wagi, nie ma konieczności jedzenia 4-5.
Łączenie węgli z tłuszczami też nie przeszkadza.
A co do formy smażenia(to można, czy nie według Ciebie, bo mówisz - nie, po czym piszesz, że na oliwie tak)
Smażyć można zarówno na oleju kokosowym, oliwie, pamie, czy maśle klarowanym.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html do autora postu jak jużuda Ci się coś ułożyć, to wrzuć do oceny. Oraz wrzuć też przy tym pełną ankietę działu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Znacznie lepiej jest coś ugotować lub upiec niż przyrządzić na patelni. Absolutnie nie odradzam całkowicie prostych, aczkolwiek wolę składać dietę ze złożonych. Naturalnie, owoce 2-3 dziennie należy wrzucić, ale niech nie będzie przewagi tych prostych, co często bywa przy braku diety. Też łącze tłuszcze z węglowodanami, ale nie prostymi. Co do reszty, piszę na podstawie swojego doświadczenia, wiem co mi służy i daje fajne efekty i samopoczucie. Nie wykluczam lepszych rozwiązań, ale radzę co sprawdza się u mnie.



Zmieniony przez - MarkBrunon w dniu 2016-08-06 23:08:34

Zmieniony przez - MarkBrunon w dniu 2016-08-06 23:12:33
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Ja wszystko na patelni robie czy w woku, teflonik + pam i jest git, a jak mięsko jakieś tłustsze to się sam wytopi.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta , czym podbić kalorie

Następny temat

Masło orzechowe, kakaowe

electro
Polecane artykuły