Jeżeli chcesz coś ujędrniać to na takiej misce za wiele nie zrobisz. Chodzi mi tu głównie o niską kaloryczność.
Co do treningu, tego z MC:
- ćw. 2 i 3 są na te same grupy mięśniowe i z racji tego, że w jednym ściągasz obciążenie a w drugim podciągasz to bym ich nie dawała tego samego dnia. Podciąganie na maszynie bym zamieniła na opuszczanie na drążku 4x5 z wolną fazą ekscentryczną (czyli opuszczania). Maszyna nie uczy poprawnej techniki.
- przywodziciele, odwodziciele - szczerze mówiąc jeśli w treningu w całym planie są przysiady, hip thrust czy glute bridge, wykroki itp. to nie ma sensu robić takiej drobnicy.
- prostowanie na maszynie wywal - robi więcej szkody niż pożytku
- ostatnie ćw. to nie wiem co masz na myśli za bardzo
Co do treningu, tego z MC:
- ćw. 2 i 3 są na te same grupy mięśniowe i z racji tego, że w jednym ściągasz obciążenie a w drugim podciągasz to bym ich nie dawała tego samego dnia. Podciąganie na maszynie bym zamieniła na opuszczanie na drążku 4x5 z wolną fazą ekscentryczną (czyli opuszczania). Maszyna nie uczy poprawnej techniki.
- przywodziciele, odwodziciele - szczerze mówiąc jeśli w treningu w całym planie są przysiady, hip thrust czy glute bridge, wykroki itp. to nie ma sensu robić takiej drobnicy.
- prostowanie na maszynie wywal - robi więcej szkody niż pożytku
- ostatnie ćw. to nie wiem co masz na myśli za bardzo
1


1600 to ja, old woman
nie wiedziałam jak go nazwać po prostu jest on sam w sobie ciężki
zrób porządny trening to nie trzeba będzie dobijać.