SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z brzuchem ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2011
Jak w tytule mam problem z brzuchem (zdjęcie w załączniku). Udało mi sie przybrać na wadze około 9-10kg. Z ekstremalnych 46 kg na 55-56. Schudnięcie było wynikiem ogromnego stresu. Od 3.5 biegam 3-4 razy w tygodniu w zależności jak wypadnie. 3razy po około 7km i jedno długie wybieganie koło 20 (przygotowanie do półmaratonu, proszę trzymać kciuki;)). Ćwiczę dużo brzuch. Głównie planki, wszelkie rodzaje, zmodyfikowana 6weidera oraz dużo stabilizacji niezbędnych przy bieganiu. A mimo to brzuch nie spada. Dieta zdrowa bez złych tłuszczy, dużo bananów i białka. Nie chodzi mi to żeby był super umieśniony tylko płaski, Co mogę zrobić, jakieś wskazówki?;)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2011
Spoko, wrzucę wieczorem. Miałam w planach teraz plan treningowy Skarżyńskiego na 10KM w 50 minut. Trening 3 razy w tygodniu w dwa dni siłówka i dwa dni w tygodniu wolne. Ale teraz sama nie wiem co robić. Bieganie lubię ale ciało wygląda kiepsko... Gorzej niż jak nic nie cwiczyłam...
Zastanawiam się jak sprawdzałaby się taka duża ilośc węgli przy treningu siłowym


Zmieniony przez - WerkaPik w dniu 2016-05-19 16:38:41

Zmieniony przez - WerkaPik w dniu 2016-05-19 16:50:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Powody mogą być różne. Rozpisz i wrzuć 2-3 dni swoich posiłków to może uda się na już coś poprawić, bo brzucha dużego nie masz raczej go nie trzymasz mięśniami i tak jak pisałam możliwe, że po skorygowaniu posiłków stan się poprawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
"Ćwiczę dużo brzuch" - to średni pomysł. Brzuch to mięśnie jak każde inne w naszym ciele i nie ma sensu go katować częstymi ćwiczeniami. 1-2 razy w tygodniu wystarczy. Częste ćwiczenie mięśni brzucha zamiast je wzmocnić spowoduje ich przemęczenie, przepalenia i szansę na wadę postawy.
A 6 weidera to jeszcze słabszy pomysł - jak chcesz poczytać o treningu brzucha to zajrzyj tu: https://www.sfd.pl/[Art]Trening_mięśni_brzucha-t949283.html


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-03-09 07:07:55
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko, że dam sobie głowę uciąć, że na tym zdjęciu stoisz totalnie rozluźniona. Zdradzę ci sekret - nawet wyżyłowany brzuch z 6 pakiem sterczy, kiedy jest rozluźniony. Chcesz mieć płaski brzuch, trzeba sobie wyrobić nawyk chodzenia ze spiętym core. To jest podstawa.


Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2016-03-09 09:31:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2011
Serek wiejski(lekki) ze szczypiorkiem, rzodkiewką, kiełkami i olejem lniany około 200gr)
Dwie kromki pieczywa pełnoziarniskiego z bieluchem
Szejk z trzech bananow i garści orzechów.
Makaron penne z oliwą oliwek, serkiem brie (kosteczka wielkości orzecha włoskiego).
Porcja białka (odżywka)

I to moje posiłki tak do godziny 18. Jeszcze nie wiem co zjem na kolacje ;)


Zmieniony przez - WerkaPik w dniu 2016-03-09 10:42:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
A masz w diecie jakies inne zrodla bialka poza nabialem (ktory akurat jest slabym wyborem, szczegolnie 3-4 razy dziennie) i prochem? Bo ta dieta to troche kiepsko wyglada - wiadro sera, troche owocow i makaron.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-03-09 10:47:30

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2011
Ghorta
A masz w diecie jakies inne zrodla bialka poza nabialem (ktory akurat jest slabym wyborem, szczegolnie 3-4 razy dziennie) i prochem? Bo ta dieta to troche kiepsko wyglada - wiadro sera, troche owocow i makaron.




Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-03-09 10:47:30


Hmm może rozpisze więcej posiłków na dniach;)
Staram si utryzmć kalorycznośc posiłków bo mam odwieczny problem z niedowagą. Zapomniałam dodać że mam 168 cm wzrostu.

Co byś zmienił, dodał, odjął?

Zmieniony przez - WerkaPik w dniu 2016-03-09 11:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tak jak pisałam - nie trzymasz brzucha. Mięśnie są po to by ich używać cały czas nabiał często powodu miękkość ciała, wywalony brzuch itp. Jak wyeliminujesz i za źródła białka dasz mięso, jaja. Postawisz na dobre źródło ww (makaron, pieczywo są ok, ale raz na jakiś czas). Postaw na posiłki zbilansowane, żeby w żadnym nie brakowało czy to ww czy białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
problemy sa 2, dieta i postawa

stanowczo za duzo nabialu w tej diecie, wprowadzaj do diety mieso,ryby jajka
Korzystaj z innych zrodel weglowodanow niz tylko peiczywo i makaron. Ryze, kasze, owoce

I stojac sciagnil lopatki wypnich klatkę, zepnij brzuch, gwarantuej, ze okaze sie, ze brzuch wcale mocno nie wystaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2011
bziubzius
problemy sa 2, dieta i postawa

stanowczo za duzo nabialu w tej diecie, wprowadzaj do diety mieso,ryby jajka
Korzystaj z innych zrodel weglowodanow niz tylko peiczywo i makaron. Ryze, kasze, owoce

I stojac sciagnil lopatki wypnich klatkę, zepnij brzuch, gwarantuej, ze okaze sie, ze brzuch wcale mocno nie wystaje.


Mam to wszystko w diecie;) Akurat taki dzień rozpisałam. Napisze ten jutro co zjadłam. Nie wiem jak duże to ma znaczenie ale spożywam bardzo dużo płynów (około 2,5 litra wody)

Zmieniony przez - WerkaPik w dniu 2016-03-09 11:54:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Może załóż po prostu listę produktów, które jesz a których unikasz a nie na zasadzie "jak mi coś przyjdzie do głowy to zjem i zapiszę". Jeśli chcesz poprawić wizualnie sylwetkę zaplanuj to i daj sobie 2-3 tygodnie na pierwsze efekty. Wskazówki wstępne już dostałaś. Do dzieła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy przy wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego

Następny temat

FBW dla dziewczyny

WHEY premium