Cześć! Chciałbym prosić o ocenę mojego planu treningowego oto i on:
Poniedziałek: Wtorek: Środa: Czwartek: Piątek: Sobota: Niedziela:
Klata. Triceps. Biceps. Klata. Triceps. Przedramiona. Brzuch.
Biceps. Barki. Brzuch. Plecy. Biceps. Najszerszy grzbietu.
Przedramię. Plecy. Kaptury. Barki. Czworoglowy. Kaptury.
Łydki. Przedramię.
Wiem że plan nie jest profesjonalny no ale trudno. Powiedzcie co o nim sądzicie (wiem że wszyscy będziecie przeciwni :) ).
Z góry dzięki za odpowiedź!
Poniedziałek: Wtorek: Środa: Czwartek: Piątek: Sobota: Niedziela:
Klata. Triceps. Biceps. Klata. Triceps. Przedramiona. Brzuch.
Biceps. Barki. Brzuch. Plecy. Biceps. Najszerszy grzbietu.
Przedramię. Plecy. Kaptury. Barki. Czworoglowy. Kaptury.
Łydki. Przedramię.
Wiem że plan nie jest profesjonalny no ale trudno. Powiedzcie co o nim sądzicie (wiem że wszyscy będziecie przeciwni :) ).
Z góry dzięki za odpowiedź!
Krzysztof Piekarz