Cześć moim problemem jest sytuacja z treningami. Jakiś miesiąc temu zaczęłam redukcję trzymam się jej najlepiej jak potrafię czyli w 100%. Jadę na low carb'ie (jakieś 150 gram na dnt i dt). Efekty są i to bardzo widoczne z czego jestem zadowolona lecz niekiedy miewam dni w które po prostu nie mam sił i chęci na treningi. Obecnie wykonuje coś na wzór obwodów / fbw całe ciało ćwicze od 4-5 obwodów (10-30 powtórzeń na serię/Obwód) z tego powodu że ćwicze w domu bo nie mam narazie jak chodzić na siłkę kupiłam hantle i z nimi ćwicze i nie powiem chyba to jest powód dlaczego daje sobie wycisk bo jestem tą inna bo ćwicze w domu i nigdy nie opuszczam ani nie odejmuje. Ale ostatnio odczuwam bóle mięśni senność chęć odpoczynku (chodzę też do szkoły). Planowalam teraz na koniec roku zrobic cheat'a bo też mam dość tego jedzenia choć urozmaicona mam dietę. Myślę że rozumiecie mój problem pewnie każdy z Was miewal taki okres, liczę na jakieś porady 



Krzysztof Piekarz
,czynnik moze byc w diecie treningu ,cięzko moze na low carb sie przestawic ,,więcej info ..:)

obecnie 47 kg powoli dobijam do 50 kg. Co do diety to tutaj akurat wyszło 1600 a na innych 1700 bo teraz jem 1700 i w sumie też wariuje bo nie wiem którego kalkulatora się trzymać