Siemka wszystkim od 2 miesięcy jestem na redukcji.
Waga startowa 85kg teraz 76,5 chcę dojść do 72/73kg.
Postawiłem na niskie węgle z tego względu, że czuje się mniej głodny przy okazji jestem na IF.
Teraz moje pytanie czy powinienem zrobić taki agresywny miesiąć 3 tyg, żeby zamknąć tą redukcje, ponieważ już ta waga nie schodzi tak w dół jak wcześniej.
Mam na myśli uciąć jeszcze z 300kcal ? czy jednak spokojnie zejść w dół te 100 i najwyżej podkręcić cardio? + zamówiłem spalacz na ten osatni okres redukcji.
Z góry dzięki za pomoc :D
Makro: 2000kcal
W:166g
B:166g
T:63g
Wiek:17 lat
Staż:1 rok
wzrost:179
Suplementacja:
Spalacz, przed treningówka i BCAA.
Waga startowa 85kg teraz 76,5 chcę dojść do 72/73kg.
Postawiłem na niskie węgle z tego względu, że czuje się mniej głodny przy okazji jestem na IF.
Teraz moje pytanie czy powinienem zrobić taki agresywny miesiąć 3 tyg, żeby zamknąć tą redukcje, ponieważ już ta waga nie schodzi tak w dół jak wcześniej.
Mam na myśli uciąć jeszcze z 300kcal ? czy jednak spokojnie zejść w dół te 100 i najwyżej podkręcić cardio? + zamówiłem spalacz na ten osatni okres redukcji.
Z góry dzięki za pomoc :D
Makro: 2000kcal
W:166g
B:166g
T:63g
Wiek:17 lat
Staż:1 rok
wzrost:179
Suplementacja:
Spalacz, przed treningówka i BCAA.
Krzysztof Piekarz


