Szacuny
0
Napisanych postów
11
Wiek
35 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
110
Witam
Jako ze duzo pracuje fizycznie kalkulator wyliczyl mi 3.3k kcal. Mieszkam w niemczech i produkty musialem sam dodawac. Niestety nie wiem jak poradzic sobie z nadmiarem bialka a niedoborem wegli. Prosze o korekte, podpowiedz.
Szacuny
0
Napisanych postów
11
Wiek
35 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
110
Przepraszam nie zauwazylem ;). Wymiary uzupelnie jutro. Nie mam metra pod reka, nie zapisalem, nie pamietam.
Wiek :25
Płeć : mężczyzna
Wiek : 25
Waga : 82
Wzrost : 181
Obwód klatki : -
Obwód ramienia : -
Obwód talii : -
Obwód uda : -
Obwód łydki : -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15-20%
Aktywność w ciągu dnia : praca fizyczna
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia
Odżywianie : nie wybredzam,
Cel : masa
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : jak kon
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, praca
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : - aktualnie: hitec super mass, universal creatine
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : kazde
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
Zmieniam rowniez tabele bo wdal sie blad dotyczacy twarogu w ostatnim posilku.
Zmieniony przez - fan3k w dniu 2016-03-08 21:27:16
Szacuny
6
Napisanych postów
80
Wiek
32 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
1255
Pomylilem się, popatrzyłem na zapotrzebowanie zamiast na dostarczono, przepraszam. Przyjmij białko 2g/kg, a tłuszcze 1g/kg. W pracy nie dadzą Ci zjeść, że musowo? Po treningu wywal rybę lub twaróg i w to miejsce daj jakieś węgle. Na tą bułkę położyłbym coś innego. Twoje główne źródło tłuszczy nie jest odpowiednie.
Szacuny
0
Napisanych postów
19
Wiek
30 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
384
fan3k
Pierwszy proch musowo bo w robocie. Drugi zaraz po treningu to wydaje mi się ok. Białka mówisz ogólnie za mało a liczy ze za duzo.
Za duzo własnie białką. 1,8 gram na kg masy ciała w zupelnosci wystarcza więcej jest niepotrzebne. Dodaj więcej tłuszczy podbijając do 1,5 g na kg.
Czyli powinno mniej więcej wyglądać to tak. 150 g bialka 123 g tluszczy reszta wegli.
Szacuny
0
Napisanych postów
19
Wiek
30 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
384
Wyrzuc tego hi-teca po treningu a daj tam jakas rybe i ryz. Jak nieee lubisz mozeee byc jakis makaron i mieso typu kurczak/indyk 100/150 g . Przede wszystkim, zeby w posilku potreningowym dostarczyc kolo 30 g bialka i 70 g wegli, a ty masz 55 bialka i 48 wegli.
Szacuny
3283
Napisanych postów
25313
Wiek
44 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
419151
gainera jezeli juz musisz to daj po treningu a nie jako osobny posilek,
dwa ostatnie posilki o ile w ogole tak mozna je nazwac beznadziejne,
bialko mozesz obnizyc do ok +- 160-180g
staraj sie jak najmniej spozywac takich rzeczy jak gotowe musli, wedliny , tunczyk z puszki, pieczywo wybieraj razowe, pelnoziarniste itd.
jak z warzywami wyglada u Ciebie? mozna dodac owoce,
dieta to nie tylko makro ale tez mikro elementy
doaj zdrowe tluszcze
Zmieniony przez - wincol w dniu 2016-03-08 23:18:52