SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prośba o poprawe dietki ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
Witam
Jako ze duzo pracuje fizycznie kalkulator wyliczyl mi 3.3k kcal. Mieszkam w niemczech i produkty musialem sam dodawac. Niestety nie wiem jak poradzic sobie z nadmiarem bialka a niedoborem wegli. Prosze o korekte, podpowiedz.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
Przejdzie? Jak bym wrzucil jakiegos batona z weglami (mowi o takim dla sportowcow a nie snikersie). Podbilby wegle i kcal.

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Wypełnij ankietę działu, na razie nie wiadomo, po co na co i dla kogo ta dieta.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
Przepraszam nie zauwazylem ;). Wymiary uzupelnie jutro. Nie mam metra pod reka, nie zapisalem, nie pamietam.

Wiek :25
Płeć : mężczyzna
Wiek : 25
Waga : 82
Wzrost : 181
Obwód klatki : -
Obwód ramienia : -
Obwód talii : -
Obwód uda : -
Obwód łydki : -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15-20%
Aktywność w ciągu dnia : praca fizyczna
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia
Odżywianie : nie wybredzam,
Cel : masa
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : jak kon
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, praca
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : - aktualnie: hitec super mass, universal creatine
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : kazde
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana


Zmieniam rowniez tabele bo wdal sie blad dotyczacy twarogu w ostatnim posilku.





Zmieniony przez - fan3k w dniu 2016-03-08 21:27:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1255
Ogolnie za malo bialka. Po co tyle prochu? Na śniadanie brak białka. Staraj się dobierać posiłki z odpowiednią ilościa B, W, T.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
Pierwszy proch musowo bo w robocie. Drugi zaraz po treningu to wydaje mi sie ok. Bialka mowisz ogolnie za malo a liczy ze za duzo.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1255
Pomylilem się, popatrzyłem na zapotrzebowanie zamiast na dostarczono, przepraszam. Przyjmij białko 2g/kg, a tłuszcze 1g/kg. W pracy nie dadzą Ci zjeść, że musowo? Po treningu wywal rybę lub twaróg i w to miejsce daj jakieś węgle. Na tą bułkę położyłbym coś innego. Twoje główne źródło tłuszczy nie jest odpowiednie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
fan3k
Pierwszy proch musowo bo w robocie. Drugi zaraz po treningu to wydaje mi się ok. Białka mówisz ogólnie za mało a liczy ze za duzo.



Za duzo własnie białką. 1,8 gram na kg masy ciała w zupelnosci wystarcza więcej jest niepotrzebne. Dodaj więcej tłuszczy podbijając do 1,5 g na kg.
Czyli powinno mniej więcej wyglądać to tak. 150 g bialka 123 g tluszczy reszta wegli.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
To jak w najprostszy sposob podbic wegle i obciac bialko. Tluszcze to nie problem - oliwa z oliwek czy ziarna, maslo orzechowe....


Zmieniony przez - fan3k w dniu 2016-03-08 22:28:29
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
Wyrzuc tego hi-teca po treningu a daj tam jakas rybe i ryz. Jak nieee lubisz mozeee byc jakis makaron i mieso typu kurczak/indyk 100/150 g . Przede wszystkim, zeby w posilku potreningowym dostarczyc kolo 30 g bialka i 70 g wegli, a ty masz 55 bialka i 48 wegli.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
A teraz?

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419151
gainera jezeli juz musisz to daj po treningu a nie jako osobny posilek,
dwa ostatnie posilki o ile w ogole tak mozna je nazwac beznadziejne,
bialko mozesz obnizyc do ok +- 160-180g
staraj sie jak najmniej spozywac takich rzeczy jak gotowe musli, wedliny , tunczyk z puszki, pieczywo wybieraj razowe, pelnoziarniste itd.
jak z warzywami wyglada u Ciebie? mozna dodac owoce,
dieta to nie tylko makro ale tez mikro elementy
doaj zdrowe tluszcze


Zmieniony przez - wincol w dniu 2016-03-08 23:18:52
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość wypijanej wody przy stosowaniu białka

Następny temat

dieta - masa

electro
Polecane artykuły