SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o ocene dietki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 800
Wiatm chciałbym was prosic o zerkniecie na moją dietke którą sam starałem sie jakoś ułożyć,chciałbym żebyście pomogli mi doprowadzić ją do jako takiego ładu,ogólnie to moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej...jeśli chodzi o ciwiczenie to tak...ćwicze 4-5 razy w tygodniu,cwicze w domu,mam swój sprzęt:ławeczka,sztanga,sztangielki,itd.,ćwicze juz tak od mniej więcej roku i efekty jak dla mnie są niezłe,a przynajmniej ja sam jestem zadowolony z tych rezultatów,wszystko urosło troche i jest fajnie,ale nie podoba mi sie to,bo na miom brzuchu pojawiła sie tak zwana oponka:/ nie jest ona jakoś bardzo duża,ale jednak jest,postanowilem ze zrobie sobie tą tak zwaną wycinkę,do tego czasu nie prowadziłem żadnej diety...i szczerze mówiąc to nie wiem za bardzo jak sie do tego zabrac;/,i właśnie dlatego chciałbym was prosic o pomoc w tej sprawie...podam teraz kilka informacji o mnie:

wiek 22
waga 70kg
wzrost 174

a oto moje zapotrzebowanie jakie wyszło mi z wyliczeń z "BMR/Kalkulator zapotrzebowania"

Współczynnik BMR 1751.05
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3020.56
Węglowodany 55% 1661.31kcal = 415.33gram
Białko 15%% 453.08kcal = 113.27gram
Tluszcz 30% 906.17kcal = 100.69gram

poniżej podaje wam ułożoną przeze mnie dietke,którą starałem sie zam zmontować,zapewne wymaga ona wielu poprawek hehe,ale wierzę że z waszą pomocą uda mi się ją dopiąć do końca.:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2591
mozesz o 10 zamienic ryz na makaron durun z twarogiem poltlustym lub chudym i piers z kurczaka wlozyc do chleba w posilku 3 ;) ryz raz dziennie wystarczy :) ale to moje sugestie nie jestem expertem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
ile kcal jadłeś dotychczas?
Mało masz warzyw w diecie
Zamiast ryżu białego jedz mniej przetworzone produkty jak kasza gryczana,ryż brązowy/parboiled/basmati/ziemniaki
Wędzoną rybę traktuj jako alternatywę,a na co dzień wkomponuj w dietę świeżą,tłustą rybę

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 800
Co do kcali to nigdy nie zwracałem na to zbytnio uwagi...poprostu jadłem mniej ale częściej,starałem sie unikac tłustych posiłków itd. wiem ze przy redukcji jest to trudniejsze poniewaz trzeba stosowac jakąś dietke:]
a co byście powiedzieli gdybym zamienił w posiłku nr.2,ryż biały na brązowy i dołozył jeszcze warzyw zamiast 50g dałbym 100g...wtedy wyszło by mi w tym posiłku B/30g,T/19g,WW/78g.natomiast w posiłku 4 zamiast ryżu dałbym ziemniaki 150g i zwiększył bym też ilość warzyw z 50g do 100g,wtedy wyszło by mi B/25g.T/18g,WW/30g w tym posiłku.
Szprota94 wspomniałeś też żebym wkomponował w dietke jakąś rybke,co byś mi tu doradził?? ja pomyślałem nad tym żeby jakąś rybkę wcisnąć w posiłek nr.3 ale nie wiem jaka by sie tam nadawała, co o tym sądzicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
zacznij zatem od bilansu zerowego
Z ryb wkomponuj np.łososia,pstrąga,halibuta

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 800
ok;] a mam jeszcze takie pytanko w sprawie suplementacji...doradził bys mi może cos co mógłbym stosowac przy tej diecie,moze jakis spalacz albo cos w tym stylu;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
spalacza nie trzeba,ale warto włączyć takie suplementy prozdrowotne,które również pomagają w redukcji,a mianowicie Omega 3,magnez,witamina C,wapń

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2013-02-05 07:50:52

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[MASA] dieta do oceny

Następny temat

DIETA NA MASE 84KG (bardzo prosze o sprawdzenie i ewentualne poprawki)

Wiecej