SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc i ocenę dietki i treningu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1572
Chciałbym jednocześnie zrobić odrobinę masy, ale i rzeźbę.

Wzrost 179cm
Ważę 74kg
Procent tkanki tłuszczowej 9%

Trenuję 3 razy w tygodniu (klatka i biceps, barki i triceps, plecy i nogi). Po każdym treningu robię 3-4 ćwiczenia na mięśnie brzucha i na 45 idę na rowerek (zajęcia kcal burn w klubie gdzie ćwiczę na siłowni).

Dieta :
1800kcal
200 gram węgli dziennie
200 gram białka dziennie
30 gram tłuszczu

Jem 5 posiłków dziennie. Śniadanie dość obfite, bo jest to zazwyczaj mój jedyny posiłek ciepły. Resztę muszę zjadać w szkole lub na mieście.
W każdym posiłku staram się zawrzeć przynajmniej 30 gram białka, ale jednocześnie nie przekraczać 50gram na posiłek.

Mam kilka wątpliwości:
Po treningu jem węgle o wysokim IG, a po godzinie czyste białko (tuńczyk lub pierś z kurczaka), ponieważ trenuję popołudniami.
Czy po moich treningach powinnienem zjadać np. 100gram wafli ryżowych, czy odpuścić je sobie i zjeść później węgle złożone z białkami?
Czy mam szansę na jakikolwiek rozwój mięśni i jednoczesny spadek tkanki tłuszczowej na tej diecie?

Czy po drastycznym odchudzaniu które przeszedłem (schudłem ponad 40kg) skór a zacznie mi się ściągać? Pomimo dość niskiej zawartości tłuszczu mój brzuch wygląda naprawdę nieciekawie.

Czy mogę jeść budyń przygotowany ze szklanki mleka, słodzika i proszku (bez cukru) czy to złe węgle? (niby skrobia ziemniaczana i kukurydziana, ale nie wiem :/)

Bardzo proszę o pomoc...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
Chciałbym jednocześnie zrobić odrobinę masy, ale i rzeźbę. / albo to albo to



Trenuję 3 razy w tygodniu (klatka i biceps, barki i triceps, plecy i nogi). Po każdym treningu robię 3-4 ćwiczenia na mięśnie brzucha i na 45 idę na rowerek (zajęcia kcal burn w klubie gdzie ćwiczę na siłowni).

Dieta :
1800kcal
200 gram węgli dziennie // mozna troche obciac na rzecz tłuszczu
200 gram białka dziennie // za duzo
30 gram tłuszczu // za mało

Jem 5 posiłków dziennie. Śniadanie dość obfite, bo jest to zazwyczaj mój jedyny posiłek ciepły. Resztę muszę zjadać w szkole lub na mieście.
W każdym posiłku staram się zawrzeć przynajmniej 30 gram białka, ale jednocześnie nie przekraczać 50gram na posiłek. // staraj sie jesc kolo 30 g bialka, 50 to przy twojej wadze zdecydowanie za duzo

Mam kilka wątpliwości:
Po treningu jem węgle o wysokim IG, a po godzinie czyste białko (tuńczyk lub pierś z kurczaka), ponieważ trenuję popołudniami.
Czy po moich treningach powinnienem zjadać np. 100gram wafli ryżowych, czy odpuścić je sobie i zjeść później węgle złożone z białkami? // jedz je, choc lepiej by było kupic carbo, naprawde tanio wychodzi

Czy mam szansę na jakikolwiek rozwój mięśni i jednoczesny spadek tkanki tłuszczowej na tej diecie? // małe ale sie da, tłuszcz tracisz jak jesz za malo, jesz ponad zapotrzebowanie zyskujesz mase

Czy po drastycznym odchudzaniu które przeszedłem (schudłem ponad 40kg) skór a zacznie mi się ściągać? Pomimo dość niskiej zawartości tłuszczu mój brzuch wygląda naprawdę nieciekawie. // skóra powinna za jakies czas ( czyt, dlugi czas ) wrócic do normy

Czy mogę jeść budyń przygotowany ze szklanki mleka, słodzika i proszku (bez cukru) czy to złe węgle? (niby skrobia ziemniaczana i kukurydziana, ale nie wiem :/) // od czasu do czasu w ramach odpoczynku psychicznego od diety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antybiotyk na tradzik a Masa i efekt treningu ?

Następny temat

Posiłek przed snem

WHEY premium