Po drugie - ta dieta jest do bani mówiąc delikatnie.
30 gramów tłuszczów - rozwalisz jej układ hormonalny.
Za dużo białka - skąd wziąłeś taką ilość????
Brak solidnych żródeł białka - nabiałem to ty jej nic dobrego nie dasz - li i jedynie pchasz w nią krowie hormony.
Ale tak z reguły jest jak mężczyzna nie wiedzący jak działa kobiecy układ hormonalny układa jej dietę na obraz i podobieństwo swoje.
Czyli oklepanie - ryż & kura
Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-23 23:08:57
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
23196
Napisanych postów
11630
Wiek
49 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
361808
Poza tym, to z samych podanych wymiarów wydaje się, że tam raczej nie za wiele jest do zredukowania, prędzej jakaś rekompozycja. A 1700 kalorii przy 7 treningach w tygodniu to raczej mało jest.
Szacuny
12
Napisanych postów
150
Wiek
30 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1175
WIEK: 25
STAŻ TRENINGOWY: około 1 roku
WAGA CIAŁA: 61
WZROST: 170
OBWÓD RAMIENIA: 30 cm
OBWÓD ŁYDKI: 36cm
OBWÓD UDA: 56cm
OBWÓD BIODER: 100cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 84cm
OBWÓD TALI 72cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 92cm
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
redukcja
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE?
tak
DODATKOWE
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY:
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
DIETA
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK
TRENING
JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
Zmieniony przez - gustawo1995 w dniu 2015-10-24 08:56:56
Jak chcesz ją redukować to pomysł kiepski. Zje jej górę a dół dalej będzie większy.
Sensowny rekomp. Nie split na początek - to jest raczej zgubne dla osób które nie mają wyrobionej solidej samodyscypliny treningowej.
Dobre FWB rozłożone na dwie części - czyli trening A i trening B.
Przeciora się lepiej niż machając split i nie będzie miała tendencji do omijania ćwiczeń które ja będą nudziły (a z doświadczenia wiem że panowie namiętnie wpychają babkom bice, trice a one powinny robić siady, płaską i ciągi - bo te ćwiczenia ruszają ciało)
Już nie wspominając o tym że ilość testosteronu produkowana przez kobietę jest tak mikra że żeby mieć cokolwiek - babka musi się napracować dużo więcej niż mężczyzna.
Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-24 10:16:02
Szacuny
11206
Napisanych postów
52117
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Corum, ze powoduja utrate tkanki tluszczowej w biuscie, oraz miesnie nad piersia (nie wiem jakie) sie rozbudowuja, co przy zmniejszeniu biustu zaczyna brzydko wygladac
Szacuny
368
Napisanych postów
11555
Wiek
14 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
103176
Bzduura.. Tkanka tłuszczowa znika podczas redukcji przede wszystkim - to raz. Dwa - pokaż mi kobietę z wielkim mięśniami.. Dla mnie wyciskanie to jedno z podstawowych ćwiczeń - nie zauważyłam spadku ani jednego cm w cycu. I żadnych wielkich mięśni. A myślę że cisnę solidnie.